Probírá se série Crysis k životu? Spekulace rozvířil první tweet po třech letech

Akční FPS série by se přece jenom mohla vrátit.

Vypadá to, že nás přece jenom čeká nová akce z univerza oblíbené akční střílečky Crysis. Twitterový účet po více než třech letech neaktivity přidal nový tweet s jednoduchým textem "přijímám data". Co přesně to znamená, to opravdu nevíme, ale už dříve se množily spekulace o příchodu nové, nebo remasterované hry Crysis. Oficiální stránka Crysis totiž před pár týdny začala zobrazovat Nomáda v letadle, což naznačovalo, že by se mohl v novém kabátku vrátit první díl série. Šlo ale údajně pouze o aprílový žertík, což měl potvrzovat i zdrojový kód stránky.

Crysis je zpět, na Xboxu One bude k mání díky zpětné kompatibilitě

Crysis je zpět, na Xboxu One bude k mání díky zpětné kompatibilitě

Nejde ale o jediné vyobrazení Crysis z poslední doby. Kromě tohoto žertíku se hra objevila také v nové ukázce schopností CryEnginu, která má ukazovat "hry dekády". Fanoušci původního Crysis ale už asi zbystřili, protože hra vyšla v roce 2007 a rozhodně tedy nespadá do této dekády. Mnozí navíc poukazovali, že tato krátká ukázka má i několik grafických vychytávek (například co se týče osvětlení scény), které v původní verzi hry pro PC k nalezení nebyly. Dočkáme se konečně oficiálního oznámení, nebo si Crytek jenom opět hraje s našimi city?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |