Problémový Darksiders 2 pro Wii U

Mezi vývojáře, kteří svým dílem přispějí do herního katalogu Wii U, patří také Vigil, jenž má za sebou celkem povedenou akční adventuru Darksiders a jenž v současné době pracuje na jejím pokračování.

Přestože ale s Wii U pracují již nějaký ten pátek, nemají představu o tom, jak přesně bude konzole výkonná. Marvin Donald, game director Darksiders 2, to svádí na neustálou proměnu hardwaru, což také párkrát vyústilo v nekonzistentnost buildů.

VIDEO: 4438 'Darksiders 2 - Trailer'

"Wii U bude výkonné alespoň jako PS3, ne-li více," řekl Donald. "Upřímně, nejsem si jistý, protože se hardware často mění. Nedávno jsme dostali devkity druhé generace a o datu vydání Wii U se nic moc neví, takže nemáme ponětí, jak dlouho vývoj hardwaru potrvá, kdy s tím přestanou a s čím vlastně budou nakonec spokojení."

"Práce je tak trochu nestabilní. Když jsme dostali nové devkity, některé věci ze starého buildu na novém hardwaru nefungovaly a museli jsme čekat na updaty. V tomhle směru to tedy je trochu zrádné."

Donald dále doufá, že na Wii U najdou novou základnu fanoušků. "Doufám, že naše inspirace Zeldou a naše láska k ní nám bude nápomocná."

Zdroj: CVG

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |