Proč bude 3DS při launchi bez eShopu?

Jestli patříte mezi skalní fanoušky Nintenda, jistě jste si o 3DS zjistili vše možné. A určitě jste se taky obeznámili s tím, že v den launche nebude k dispozici eShop. Proč tomu tak je, se pokusil vysvětlit Hideki Konno, šéf vývoje 3DS.

"Prostě se chceme ujistit, že bude služba před spuštěním připravená," řekl Konno v rozhovoru pro Gamasutru. "Upřímně, verze, které jsme nabídli předtím - pro Wii a DS - nedopadly tak dobře, jak jsme si představovali."

"Byly na bázi internetového prohlížeče a abych byl upřímný, uživatelská přívětivost nebyla naší prioritou. Nemyslím, že byl někdo spokojený s odezvou uživatelů. Lidé je nenavštěvovali tolik, jak bychom rádi."

"Kromě toho byl na Wii speciální 'promotion' kanál, kde jste mohli získat nové informace, stáhnout dema atd. To, že byly obě služby oddělené, také příliš nepomohlo."

"Co se Nintenda 3DS týče, chceme vše soustředit na jedno místo, zahrnout vše potřebné. Dáváme si záležet, aby vše klaplo."

Zdroj: Gamasutra

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A