Proč Halo Infinite ještě nemá přesné datum vydání? Phil Spencer má pro vás odpověd

Microsoft nám sice na jeho poslední prezentaci slíbil, že nové Halo vyjde do konce roku. Přesné datum ale zatím neznáme. Důvod, proč tomu tak je, sdělil sám Phil Spencer.

Je trochu zvláštní, že některé tituly, které Xbox Game Studios chystají na příští rok mají přesné datum vydání, zatímco o Halo Infinite víme pouze to, že má vyjít během letošní vánoční sezóny. O důvody, proč tomu tak je, se podělil Phil Spencer, ředitel Xboxu, v poslední epizodě podcastu Dropped Frames.

Podle jeho slov si opravdu můžeme být jistí, že nové Halo žádný další odklad nečeká. Vývojářský tým se podle všeho nyní rozhoduje mezi 3-4 týdenním obdobím během vánoční sezóny. Kromě jiných aspektů musí brát v potaz například to, kdy budou vycházet velké tituly od konkurence. 

Spencer říká, že zatím nechtějí oznamovat datum vydání, aby náhodou nedošlo k jeho posunutí třeba i o jediný týden. To by podle něj bylo selhání vzhledem k tomu, že Halo Infinite bylo odloženo už dříve o celý rok. Nemohou ale nechat takové oznámení na poslední chvíli, takže očekáváme, že během následujících pár měsíců bychom se měli dočkat odhalení přesného data.

Zdroj: Twisted Voxel

Váš názor Další článek: 10 her, které nám chyběly na letošní E3: Fable, Hellblade 2 a další

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,