Proč si na TGA nemohli zahrát na PS3?

Ken Kutaragai sliboval, že si na TGS každý bude moci zahrát nějakou hratelnou ukázku na PS3, leč nestalo se tomu tak. A na Tokyo Game Show se opět museli návštěvníci spokojit s video ukázkami. Až nyní se představenstvo Sony vyjádřilo k absenci hratelných verzí her pro PS3. Masatsuka Saeki pro magazín Famitsu uvedl, že Sony mohlo mít na TGS dema, kdyby tomu tak chtěli. Vzhledem k tomu, že se jednalo o první představení PS3 na japonské půdě, rozhodli se zvolit pouze video ukázky. Vysvětlil, že chtěli vyvolat stejný dopad na spotřebitele jako při uvedení ukázek o PS3 na E3. Na druhou stranu dodal, že by vyvolalo větší rozruch, kdyby si návštěvníci mohli i něco zahrát.

  

Dále odhalil, že trailer na MGS 4 byl přidán až na poslední chvíli. Původně Sony plánovalo uvést ukázku podobnou té na E3, předvádět hlavně evropské tituly. Trailer na MGS 4 přidali, až když ho získali ke konci srpna. Saeki nekomentoval datum vydání konzole, ani případnou cenu. Prý o ceně budou rozhodovat pravděpodobně až v okamžiku blížícího se uvedení PS3 na trh.

Doupě komentuje: Zdůvodnění absence dem na TGS se mi zdá dost divné, ale v Sony asi ví, co dělají. Každopádně nás to ani nemusí příliš mrzet, protože se na TGS málokdo dostal. Takže buďme aspoň vděční za skvělý trailer na MGS 4.

Zdroj: Eurogamer 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A