Profesionál ve hře FIFA urážel EA, teď má po kariéře

E-sportoví hráči poslední dobou nemají na růžích ustláno. Na rozdíl od Blizzardu ale za toto asi nikdo EA kritizovat nebude.

Kurt0411 je teď už dost možná bývalý profesionální hráč počítačového fotbálku od EA, který si zřejmě myslel, že za svoje činy není zodpovědný. Rovnou v několika videích na Youtube nešetřil obrovskou kritikou společnosti zodpovědné za hru, která se stala jeho živobytím. To samo o sobě by mu ovšem permanentní ban nevyneslo. Pro extrémní řešení se EA rozhodlo až ve chvíli, kdy na svém Twitch kanálu streamoval a v jedné chvíli absolutně ztratil sebekontrolu. Začal vypouštět hrubé nadávky, které směřoval právě EA a poplival šálu s logem společnosti.

cc2462a9-56af-4bdc-a7c1-dfdd98034cdc

Výsledkem jeho chování je permanentní zákaz účasti na jakémkoliv nadcházejícím turnaji EA SPORTS FIFA 20 Global Series, a také všech ještě nenaplánovaných událostech budoucích sezón. EA ve svém prohlášení k celé situaci také zdůrazňuje, že hráčovo chování bylo špatné už v dřívějšku a poslední varování mu společnost udělila v březnu letošního roku. Kurt se potom k situaci sám vyjádřil na Twitteru. Rozhodně ale nečekejte, že by si sypal popel na hlavu. Spíše naopak, ještě útočí na EA s tím, že společnost nechce, aby soutěžil. Hlavní důvodem pro to podle něj je, že by mohl o jejich rozbité hře něco říci přímo na jejich akci v živém přenosu.

Váš názor Další článek: Norman Reedus je rád, že místo Silent Hills pracoval na Death Stranding

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,Pozor na falešnou aplikaci SecureVPN. Pokud ji stáhnete mimo Google Play, vpustíte do svého telefonu malware

Pozor na falešnou aplikaci SecureVPN. Pokud ji stáhnete mimo Google Play, vpustíte do svého telefonu malware

** Hackeři se opět ve velkém zaměřili na Android ** Už od ledna distribuují podvrženou VPN aplikaci ** Stačí ji stáhnout z webu, povolit oprávnění, a máte velký problém

Martin Chroust
VPNEsetMalware
Strategie The Settlers: New Allies odhalila datum vydání. Vyjde i na konzole a český překlad nemá chybět

Strategie The Settlers: New Allies odhalila datum vydání. Vyjde i na konzole a český překlad nemá chybět

Pokračování série The Settlers už jsme tady měli mít dlouhou dobu. Ubisoft ale nakonec celý projekt značně předělal a výsledek nám předvedl s novým videem.

Martin Nahodil
The Settlers: New AlliesDatum vydání
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách