Profesionál ve hře FIFA urážel EA, teď má po kariéře

E-sportoví hráči poslední dobou nemají na růžích ustláno. Na rozdíl od Blizzardu ale za toto asi nikdo EA kritizovat nebude.
Profesionál ve hře FIFA urážel EA, teď má po kariéře

Kurt0411 je teď už dost možná bývalý profesionální hráč počítačového fotbálku od EA, který si zřejmě myslel, že za svoje činy není zodpovědný. Rovnou v několika videích na Youtube nešetřil obrovskou kritikou společnosti zodpovědné za hru, která se stala jeho živobytím. To samo o sobě by mu ovšem permanentní ban nevyneslo. Pro extrémní řešení se EA rozhodlo až ve chvíli, kdy na svém Twitch kanálu streamoval a v jedné chvíli absolutně ztratil sebekontrolu. Začal vypouštět hrubé nadávky, které směřoval právě EA a poplival šálu s logem společnosti.

cc2462a9-56af-4bdc-a7c1-dfdd98034cdc

Výsledkem jeho chování je permanentní zákaz účasti na jakémkoliv nadcházejícím turnaji EA SPORTS FIFA 20 Global Series, a také všech ještě nenaplánovaných událostech budoucích sezón. EA ve svém prohlášení k celé situaci také zdůrazňuje, že hráčovo chování bylo špatné už v dřívějšku a poslední varování mu společnost udělila v březnu letošního roku. Kurt se potom k situaci sám vyjádřil na Twitteru. Rozhodně ale nečekejte, že by si sypal popel na hlavu. Spíše naopak, ještě útočí na EA s tím, že společnost nechce, aby soutěžil. Hlavní důvodem pro to podle něj je, že by mohl o jejich rozbité hře něco říci přímo na jejich akci v živém přenosu.

Nejnovější komentáře