Profesionál ve hře FIFA urážel EA, teď má po kariéře

E-sportoví hráči poslední dobou nemají na růžích ustláno. Na rozdíl od Blizzardu ale za toto asi nikdo EA kritizovat nebude.
Profesionál ve hře FIFA urážel EA, teď má po kariéře

Kurt0411 je teď už dost možná bývalý profesionální hráč počítačového fotbálku od EA, který si zřejmě myslel, že za svoje činy není zodpovědný. Rovnou v několika videích na Youtube nešetřil obrovskou kritikou společnosti zodpovědné za hru, která se stala jeho živobytím. To samo o sobě by mu ovšem permanentní ban nevyneslo. Pro extrémní řešení se EA rozhodlo až ve chvíli, kdy na svém Twitch kanálu streamoval a v jedné chvíli absolutně ztratil sebekontrolu. Začal vypouštět hrubé nadávky, které směřoval právě EA a poplival šálu s logem společnosti.

cc2462a9-56af-4bdc-a7c1-dfdd98034cdc

Výsledkem jeho chování je permanentní zákaz účasti na jakémkoliv nadcházejícím turnaji EA SPORTS FIFA 20 Global Series, a také všech ještě nenaplánovaných událostech budoucích sezón. EA ve svém prohlášení k celé situaci také zdůrazňuje, že hráčovo chování bylo špatné už v dřívějšku a poslední varování mu společnost udělila v březnu letošního roku. Kurt se potom k situaci sám vyjádřil na Twitteru. Rozhodně ale nečekejte, že by si sypal popel na hlavu. Spíše naopak, ještě útočí na EA s tím, že společnost nechce, aby soutěžil. Hlavní důvodem pro to podle něj je, že by mohl o jejich rozbité hře něco říci přímo na jejich akci v živém přenosu.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |