Project Hoshimi - cesta na MS Imagine Cup

Oficiální stránka Project Hoshimi oznámila data, do kterých se mohou přihlásit účastníci na Microsoft Imagine Cup. Soutěžící dostanou k disposici herní rozhraní (herní a 3D engine + ovládáni vstupů) a mají za úkol sestrojit AI robota, který se bude v daném prostředí pohybovat, sbírat kuličky a přitom ničit protivníky.

Týmy mohou být dvoučlenné, šest dvojic získá postup na finále do Japonska, jehož náklady jim budou zaplaceny a navíc budou ještě soutěžit o 8.000$ pro vítěze. Veškerá komunikace s počítačem bude probíhat přes Visual Basic. Zúčastnit se mohou studenti vysokých (přihlášení do 1. února) a středních škol (do 1. března). Vzhledem k úspěchům naší robotiky na mezinárodní scéně máme velkou šanci na úspěch českých barev.

Zdroj: Project Hoshimi, Gamasutra

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole