Project M od korejského NCSoftu vsází na realistickou grafiku. Lákadlem má kromě toho být i poutavý příběh

NCSoft u nás známe hlavně jako tvůrce MMORPG her. Tentokrát ale hodlají zabrousit do úplně jiného žánru.

O tomto titulu jsme slyšeli na začátku roku, ale až dnes nám vývojáři z jihokorejského studia NCSoft ukázali, jak bude Project M vypadat. Jejich záměrem je vytvořit interaktivní film s realistickou grafiku a musíme říct, že u některých scén z traileru by bylo snadné uvěřit, že jde o záběry z reálného světa. Toho dosáhli mimo jiné díky motion capture a fotogrametrie. Project M je také další z her, kterou pohání Unreal Engine 5.

Ukázka zahrnuje i trochu hratelnosti. Project M bude hlavně o příběhu a očividně si bere inspiraci z her od studií Quantic Dream nebo Supermassive Games. Příběh se může odvíjet několika způsoby podle vašich rozhodnutí nebo splnění či nesplnění quick-time eventů. Z ukázky zatím působí tak, že půjde o hrátky s realitou a časem, kdy se po smrti protagonista hry bude vracet zase na začátek. Celou zápletku je zatím těžké odhadovat, ale NCSoftu se povedlo zaujmout i touhle částí jejich novinky. Jen doufáme, že to nakonec nebude klasická časová smyčka. Těch jsme tady za poslední roky měli několik.

Zatím bohužel neznáme přibližné datum vydání ani platformy, na kterých si budete moci Project M zahrát. Dokázal nás zaujmout už jen díky výborné grafice, tak snad nás stejně překvapí i ostatní části hry. Pokud si stejně jako my nerozumíte s korejštinou, nezapomeňte u traileru zapnout anglické titulky.

Diskuze (1) Další článek: Remake Prince of Persia: The Sands of Time se opět odkládá. Zrušen ale není, slibuje Ubisoft

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,