Prosincové Games with Gold nabídnou Dragon Age II či Q.U.B.E.

Na své si přijdou milovníci RPG, logických hříček i pořádné akce.
Prosincové Games with Gold nabídnou Dragon Age II či Q.U.B.E.

Majitelé Xbox One se mohou v prosinci těšit. Všichni, kteří mají předplacené členství Xbox Live Gold, budou moci pořádně potrápit mozkové závity a ještě se dozvědět spoust informací o eskymácké historii. K dispozici bude totiž logický kousek Q.U.B.E. 2, ve kterém se budete muset popasovat s krychličkami a hádankami všeho druhu.

Jako druhý titul potom dorazí Never Alone. Hra, která získala hromadu ocenění nejen za nádhernou audiovizuální stránku, ale také za svůj informativní charakter. Hráč se v téhle hře dozví spoustu zajímavostí o eskymácké minulosti a i v tomto případě bude také nutné řešit puzzly. 

Majitelé Xboxu 360 se určitě zaradují také, když se dozvědí, že pro svoji konzoli dostanou skvělé RPG Dragon Age II, ve kterém si užijí hromadu kouzel, soubojů a přemáhání strašných nepřátel. Pomáhat vám na vaší cestě budou také další členové družiny, o které se musíte starat jako o vlastní. Nezapomínejme ani na poslední titul prosincové nabídky. Milovníci střelby z pohledu třetí osoby se vyžijí v pořádné akci v podobě Mercenaries: Playground of Destruction

Jak jste spokojeni s nejnovější nabídkou her ke zlatému členství?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A