První česká fansite o EverQuest 2 spuštěna

Pole masivně multiplayerově hraných titulů vzrůstá s každou nově ohlášenou hrou. Kromě zcela nových titulů (Middle Earth Online, City of Heroes) se připravují i pokračování dnes již klasických stálic online hraní, mezi které patří Ultima, Asheron´s Call či druhý díl populárního světa EverQuestu. O posledně jmenovaném titulu byl spuštěn nekomerční a první informační web v češtině (http://everquest.oborsky.cz), jenž nabízí čtenáři množství zajímavých informací, obrázků, videí a dalších věcí o dlouho očekávané hře Everquest 2.

   

Věřím, že z nově vznikajícího webu budu mít tedy radost nejen já, ale i další potenciální zájemci o tuto hru. Budu se snažit shromažďovat relevantní zajímavé informace a novinky a organizovat tématické diskuzní fórum. Potají rovněž doufám, že se v budoucnu tento web stane jedním z center českých hráčů Everquest 2: The Age of Destiny.

   

Samotná EverQuest 2 se odehrává 500 let po svém předchůdci - jak je zvykem, nabídne možnost tvorby vlastní postavy (výběr z 16 ras a 48 tříd) a samozřejmě její následný vývoj, který se bude odvíjet od vašich vlastních požadavků, používaných zbraní a tak podobně. Dočkáme se tisíců předmětů, stovek kouzel a nekonečného dobrodružství po boku dalších stovek hráčů. Sami tvůrci se nebojí o své hře hovořit jako o titulu, který vytvoří nové standardy masivně multiplayerových her - a to zejména po grafické stránce (sami posuďte z nových obrázků hry). Uvidíme, zda-li se jim něco podobného skutečně podaří.

   

Související informace (EverQuest 2):
Homepage hry: http://everquest2.station.sony.com/
Výrobce hry: Sony Online Entertainment
Vydavatel hry: Ubi Soft
Vydavatel v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Zima 2003

Zdroj: PR


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce