První číslo OXM na stáncích již tento čtvrtek!

První číslo Oficiálního Xbox 360 magazínu míří rozhodným tempem na stánky a přináší obrovskou nálož exkluzivního čtení. Zajeli jsme se podívat do slunné Francie na okruh Paul Richard, kde nám tvůrci Forzy 2 odpověděli na naše všetečné otázky, kterak si představují závodní hry budoucnosti. Ve Francii jsme zůstali déle -  v Paříži, přímo v samotném srdci světoznámého muzea Louvre, se konala akce Ubidays 07. Zajímají vás nejčerstvější informace o hrách Splinter Cell: Conviction a Assassin’s Creed? Máme je pro vás a nádavkem krátký rozhovor s půvabnou Jade Raymondovou.

   
První číslo nabízí vedle DVD přílohy také unikátní Starter Pack pro majitele Xbox 360, který zodpoví nejčastější dotazy, vypomůže s nastavením konzole a mnohé další

Pochopitelně nemůžeme opomenout dvě nejočekávanější hry dneška. Monstrózní rozhovor s Danem Houserem odhalí nejednu podrobnost o již čtvrtém pokračování série Grand Theft Auto. Samotní Bungie nám v americkém Seattlu ukázali, jak pokročili s Halo 3. A musíme uznat, že se už nemůžeme dočkat 26. září.

Recenzím dominuje exkluzivní zhodnocení Xbox 360 verze komiksového hitu The Darkness, které nabízíme jako první na světě. Pochopitelně nechybí recenze dlouho očekávané závodní hry Forza Motosport 2, kterou jsme doplnili třemi stranami užitečných tipů a triků a navíc nabízíme na tuto hru i slevový kupón! V závěsu za Forzou dorazil i nový Colin McRae DiRT. Zda se povedl, se můžete přesvědčit nejen v recenzi, ale dokonce v hratelné ukázce na našem DVD. Kromě dema Colina najdete na disku ještě celou řádku hratelných ukázek, videa ve vysokém rozlišení, theme z akční hry Hour of Victory a spoustu dalšího.

Jedno číslo za pouhých 200 Kč?
Využijte nabídky předplatného a získejte 2 dárky v hodnotě 1000 Kč!

Ovšem Oficiální Xbox 360 magazín toho má pro vás připraveno daleko víc, kromě 100 stran nacpaných informacemi a přiloženého DVD se jedná třeba o A2 plakát a tištěnou přílohu pro všechny začínající majitele Xboxu 360. První číslo se v ceně 299 Kč (449 Sk) objeví na stáncích již tento čtvrtek – 14. června, nenechejte si ho ujít!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

včera | | 36 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |