První číslo OXM na stáncích již tento čtvrtek!

První číslo Oficiálního Xbox 360 magazínu míří rozhodným tempem na stánky a přináší obrovskou nálož exkluzivního čtení. Zajeli jsme se podívat do slunné Francie na okruh Paul Richard, kde nám tvůrci Forzy 2 odpověděli na naše všetečné otázky, kterak si představují závodní hry budoucnosti. Ve Francii jsme zůstali déle -  v Paříži, přímo v samotném srdci světoznámého muzea Louvre, se konala akce Ubidays 07. Zajímají vás nejčerstvější informace o hrách Splinter Cell: Conviction a Assassin’s Creed? Máme je pro vás a nádavkem krátký rozhovor s půvabnou Jade Raymondovou.

   
První číslo nabízí vedle DVD přílohy také unikátní Starter Pack pro majitele Xbox 360, který zodpoví nejčastější dotazy, vypomůže s nastavením konzole a mnohé další

Pochopitelně nemůžeme opomenout dvě nejočekávanější hry dneška. Monstrózní rozhovor s Danem Houserem odhalí nejednu podrobnost o již čtvrtém pokračování série Grand Theft Auto. Samotní Bungie nám v americkém Seattlu ukázali, jak pokročili s Halo 3. A musíme uznat, že se už nemůžeme dočkat 26. září.

Recenzím dominuje exkluzivní zhodnocení Xbox 360 verze komiksového hitu The Darkness, které nabízíme jako první na světě. Pochopitelně nechybí recenze dlouho očekávané závodní hry Forza Motosport 2, kterou jsme doplnili třemi stranami užitečných tipů a triků a navíc nabízíme na tuto hru i slevový kupón! V závěsu za Forzou dorazil i nový Colin McRae DiRT. Zda se povedl, se můžete přesvědčit nejen v recenzi, ale dokonce v hratelné ukázce na našem DVD. Kromě dema Colina najdete na disku ještě celou řádku hratelných ukázek, videa ve vysokém rozlišení, theme z akční hry Hour of Victory a spoustu dalšího.

Jedno číslo za pouhých 200 Kč?
Využijte nabídky předplatného a získejte 2 dárky v hodnotě 1000 Kč!

Ovšem Oficiální Xbox 360 magazín toho má pro vás připraveno daleko víc, kromě 100 stran nacpaných informacemi a přiloženého DVD se jedná třeba o A2 plakát a tištěnou přílohu pro všechny začínající majitele Xboxu 360. První číslo se v ceně 299 Kč (449 Sk) objeví na stáncích již tento čtvrtek – 14. června, nenechejte si ho ujít!


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Skyrim: Very Special Edition si už zahrajete i na záchodě

Skyrim: Very Special Edition si už zah…

Mysleli jste si, že jde o vtip? Tak to jste na omylu!

6.  7.  2018 |