První číslo OXM na stáncích již tento čtvrtek!

První číslo Oficiálního Xbox 360 magazínu míří rozhodným tempem na stánky a přináší obrovskou nálož exkluzivního čtení. Zajeli jsme se podívat do slunné Francie na okruh Paul Richard, kde nám tvůrci Forzy 2 odpověděli na naše všetečné otázky, kterak si představují závodní hry budoucnosti. Ve Francii jsme zůstali déle -  v Paříži, přímo v samotném srdci světoznámého muzea Louvre, se konala akce Ubidays 07. Zajímají vás nejčerstvější informace o hrách Splinter Cell: Conviction a Assassin’s Creed? Máme je pro vás a nádavkem krátký rozhovor s půvabnou Jade Raymondovou.

   
První číslo nabízí vedle DVD přílohy také unikátní Starter Pack pro majitele Xbox 360, který zodpoví nejčastější dotazy, vypomůže s nastavením konzole a mnohé další

Pochopitelně nemůžeme opomenout dvě nejočekávanější hry dneška. Monstrózní rozhovor s Danem Houserem odhalí nejednu podrobnost o již čtvrtém pokračování série Grand Theft Auto. Samotní Bungie nám v americkém Seattlu ukázali, jak pokročili s Halo 3. A musíme uznat, že se už nemůžeme dočkat 26. září.

Recenzím dominuje exkluzivní zhodnocení Xbox 360 verze komiksového hitu The Darkness, které nabízíme jako první na světě. Pochopitelně nechybí recenze dlouho očekávané závodní hry Forza Motosport 2, kterou jsme doplnili třemi stranami užitečných tipů a triků a navíc nabízíme na tuto hru i slevový kupón! V závěsu za Forzou dorazil i nový Colin McRae DiRT. Zda se povedl, se můžete přesvědčit nejen v recenzi, ale dokonce v hratelné ukázce na našem DVD. Kromě dema Colina najdete na disku ještě celou řádku hratelných ukázek, videa ve vysokém rozlišení, theme z akční hry Hour of Victory a spoustu dalšího.

Jedno číslo za pouhých 200 Kč?
Využijte nabídky předplatného a získejte 2 dárky v hodnotě 1000 Kč!

Ovšem Oficiální Xbox 360 magazín toho má pro vás připraveno daleko víc, kromě 100 stran nacpaných informacemi a přiloženého DVD se jedná třeba o A2 plakát a tištěnou přílohu pro všechny začínající majitele Xboxu 360. První číslo se v ceně 299 Kč (449 Sk) objeví na stáncích již tento čtvrtek – 14. června, nenechejte si ho ujít!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 7 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A