První detaily o Fifa 12

Ach ano, i letos nás pochopitelně čekají další ročníky sportů od EA. O fotbalové Fifa 12 jsme se navíc díky rozhovoru v britském Oficiálním Playstation Magazínu dozvěděli i pár prvních zajímavostí. Producent David Rutter prohlásil, že mají „obrovský nákupní seznam“ vylepšení, které by chtěli implementovat do další hry, a specifikoval pár oblastí, na kterých aktuálně pracují. „ Myslíme si, že jsme loni odvedli skvělou práci s funkcí Personality Plus, ale umělá inteligence týmů s ní nepracuje ideálně. Například tým si nevšímá, že je v oblasti Peter Crouch a mohou tedy posílat vzduchem hodně balónů na jeho hlavu,“ upozorňuje Rutter na jeden z aspektů, co bude v nové verzi vylepšen.

FIFA 12.jpg

Další úpravy se budou týkat rozestavení a EA též nejsou spokojení (ostatně my také ne) s otravnými nahrávacími obrazovkami ve hře. Změnit by se měl systém volby exekutorů přímých kopů, možnost zahrát rychlé vhazování a prostě by se měly zrychlit podobné věci řešené za běhu zápasu, které jsou podle Ruttera jak z minulé generace. Hodně by mělo přidat i samotné fotbalovosti – například když bude hráč na hřišti svého bývalého týmu, fanoušci na něj budou pískat, bývalí spoluhráči mají být na něj trochu ostřejší a tak podobně.

Zdroj: CVG           
 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

13.  12.  2017 | | 19 N/A
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na skvělé nové pařby

Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na s…

Vánoce jsou za rohem a náš seriál speciálů je u konce. Pro majitele herní konzole Xbox One tady máme několik letošních tipů na dárek.

včera | | 5 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

6.  12.  2017 | | 21 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

30.  11.  2017 |
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Herní agenda: pochmurný listopad plný božích her

Herní agenda: pochmurný listopad plný …

Konec roku se blíží a hráčská komunita se stále těší z nových AAA titulů. Ne v každém případě to ale vyjde a v minulém měsíci jsme zaznamenali pár průšvihů, které se dostaly i mimo herní svět. Nebudeme ale listopad brát tak negativně. Přece jenom se v něm objevilo pár světlých chvil, které byste rozhodně neměli minout.

2.  12.  2017 |
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A