První detaily o Fifa 12

Ach ano, i letos nás pochopitelně čekají další ročníky sportů od EA. O fotbalové Fifa 12 jsme se navíc díky rozhovoru v britském Oficiálním Playstation Magazínu dozvěděli i pár prvních zajímavostí. Producent David Rutter prohlásil, že mají „obrovský nákupní seznam“ vylepšení, které by chtěli implementovat do další hry, a specifikoval pár oblastí, na kterých aktuálně pracují. „ Myslíme si, že jsme loni odvedli skvělou práci s funkcí Personality Plus, ale umělá inteligence týmů s ní nepracuje ideálně. Například tým si nevšímá, že je v oblasti Peter Crouch a mohou tedy posílat vzduchem hodně balónů na jeho hlavu,“ upozorňuje Rutter na jeden z aspektů, co bude v nové verzi vylepšen.

FIFA 12.jpg

Další úpravy se budou týkat rozestavení a EA též nejsou spokojení (ostatně my také ne) s otravnými nahrávacími obrazovkami ve hře. Změnit by se měl systém volby exekutorů přímých kopů, možnost zahrát rychlé vhazování a prostě by se měly zrychlit podobné věci řešené za běhu zápasu, které jsou podle Ruttera jak z minulé generace. Hodně by mělo přidat i samotné fotbalovosti – například když bude hráč na hřišti svého bývalého týmu, fanoušci na něj budou pískat, bývalí spoluhráči mají být na něj trochu ostřejší a tak podobně.

Zdroj: CVG           
 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |