První detaily o Fifa 12

Ach ano, i letos nás pochopitelně čekají další ročníky sportů od EA. O fotbalové Fifa 12 jsme se navíc díky rozhovoru v britském Oficiálním Playstation Magazínu dozvěděli i pár prvních zajímavostí. Producent David Rutter prohlásil, že mají „obrovský nákupní seznam“ vylepšení, které by chtěli implementovat do další hry, a specifikoval pár oblastí, na kterých aktuálně pracují. „ Myslíme si, že jsme loni odvedli skvělou práci s funkcí Personality Plus, ale umělá inteligence týmů s ní nepracuje ideálně. Například tým si nevšímá, že je v oblasti Peter Crouch a mohou tedy posílat vzduchem hodně balónů na jeho hlavu,“ upozorňuje Rutter na jeden z aspektů, co bude v nové verzi vylepšen.

FIFA 12.jpg

Další úpravy se budou týkat rozestavení a EA též nejsou spokojení (ostatně my také ne) s otravnými nahrávacími obrazovkami ve hře. Změnit by se měl systém volby exekutorů přímých kopů, možnost zahrát rychlé vhazování a prostě by se měly zrychlit podobné věci řešené za běhu zápasu, které jsou podle Ruttera jak z minulé generace. Hodně by mělo přidat i samotné fotbalovosti – například když bude hráč na hřišti svého bývalého týmu, fanoušci na něj budou pískat, bývalí spoluhráči mají být na něj trochu ostřejší a tak podobně.

Zdroj: CVG           
 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A