První informace a obrázky her FIFA a NHL 2004!

Tak jako ostatně každý rok, i letos na podzim se všichni fanoušci dočkají nadílky nových sportovních her společnosti EA Sports. Mezi jinými tituly této světoznámé herní firmy nebudou chybět ani nové díly populární fotbalové a hokejové simulace FIFA, respektive NHL. Pojďme se tedy podívat, co ročníky s pořadovým číslem 2004 nabídnou:

NHL 2004
Jednou z novinek letošního ročníku nejznámější hokejové simulace má býti krom povinného zkrášlení grafické stránky hry (a zejména nových animací) také znatelné vylepšení systémů soubojů. Poprvé v historii se však budeme moci vtělit do funkce generálního manažera týmů a získat tak kompletní kontrolu nad celým týmem - stadionem, doplňkovými službami, realizačním týmem atd. Chybět nebudou ani online zápasy. Titulu NHL 2004 se dočkáme pro platformy PC, PlayStation 2 a Xbox na podzim letošního roku.

 

 

 

 

FIFA Football 2004
Hlavní novinka NHL 2004, tedy zapracování career módů, se do puntíku vztahuje také na fotbalovou simulaci FIFA Football. Budete tak mít jedinečnou šanci coby manažer klubu vytáhnout svůj tým z nižších fotbalových soutěžích až do první ligy. Autoři se znovu dušují, že se jejich titul více přiblíží k realitě a nabídne tak doposud nepoznaný zážitek. Ovládání má být jednodušší a zároveň rychlejší. Samozřejmostí jsou podrobné soupisky a hned několik světových lig - zda-li mezi nimi náhodou nebude i ta naše, není prozatím známé. FIFA Football 2004 by měla vyjít na podzim letošního roku, těšit se mohou majitelé PC a konzolí PS2, PSOne, Xbox, GameCube.

 

 

 

 

Na závěr upozorňuji, že všechny obrázky obou her pocházejí z verzí pro konzoli PlayStation 2.

Zdroj: Gamer`s Hell, Worthplaying, PC.IGN, Mail

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |