První obrázek z filmového Dooma!

O popularitě akční hry Doom vás mohl přesvědčit i nedávno vydaný článek. Ovšem co by to bylo v dnešním světě za hru, kdyby podle ní nebyl natočen i film? Doom je přesně tím případem licence, která na nás útočí ze všech stran; PC, Xbox, filmové plátno a dokonce i desková hra byly právě touto licencí inspirovány. Vzhledem k tomu, že na xboxový Doom si ještě nějaký ten pátek budeme muset počkat, vás momentálně bude asi nejvíce zajímat situace ohledně filmu, který se natáčel v Praze. Bohužel vás asi nepotěším, neboť bližší informace o kvalitě filmovém Doomu zatím nejsou známy, spokojit se tedy musíte s pouhým jedním obrázkem...

Zdroj: Bereitsgesehen


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce