První ohlasy

Milí čtenáři,

děkuji za vaše první...

Milí čtenáři,

děkuji za vaše první dopisy. Než se do nich pustíme, rád bych vás požádal, abyste konkrétní připomínky k obsahu jednotlivých článků psali přímo autorům – jejich maily najdete v rubrice O nás – a nikoli na mail redakce; další možností je přidat názor k článku pomocí tlačítka, které se nachází dole pod článkem. Autor daného článku má vždy nejlepší možnosti k tomu, aby vám na vaši otázku či připomínku fundovaně odpověděl.


Zdravím,

mám připomínku k anketě "Na kterou hru se nejvíc těšíme". Chybí mi tam jednoznačně hra Age of Empires 2, která se v takových anketách na jiných serverech objevuje mezi první trojicí.
S pozdravem Mirek

Naše anketa je zaměřená na ty hry, které jsou v ní uvedené, a nemá nijak diskriminovat ostatní připravované hry, z nichž například právě na AOE2 se velmi těšíme. Počet možností ankety je omezen, takže v tomto ohledu nikdy nemohou být všichni plně uspokojeni.


Vazena redakce,

jsem rad, ze jste se pustili do dalsiho herni casopisu na Internetu, ale mam jednu velkou vyhradu k designu vaseho serveru. Myslite si, ze ta (promin te) vyblita zelena je nejak hezka??? Vubec ne... Logo serveru je dobre, avsak barevna kombinace cerne a tmave zelenomodre neni vhodna...
S pozdravem Richard Bukovansky

Ačkoli současnou grafickou podobu nepovažujeme za na věčné časy definitivní, nějakou dobu u ní rozhodně zůstaneme. Názory na její kvalitu (ostatně jako na kvalitu čehokoli) se samozřejmě různí – někomu se líbí, někomu méně.


Doupe vypada dobre. Chybi mi newsletter. Nejlepe s volitelnou frekvenci (na zive.cz neni frekvence na vyber - newsletter chodi kazdy den, coz je treba pro mne moc).
ctenar

Díky za pochvalu. Newsletter je dobrá myšlenka, kterou si v hlavách už nějakou dobu promíláme, takže v budoucnu by se mohl na Doupěti objevit.


Na to, ze jste teprve odstartovali, vypadate docela fajn, tak at vam to vydrzi...
Plachow
PS: Altair se v programovani moc nevytah, napr. u recenze na M&M to misto druhe casti lehne :-)

Díky. O Altairovi radši nebudeme mluvit, na enginu už dávno dělají jiní. Ty i jiní čtenáři poukazuješ na záludnou nepravidelně se objevující chybu, která nám dělá těžkou hlavu: při přeskakování mezi částmi jednoho článku se někdy stane, že vás to vyhodí na titulní stranu, ale když to zkusíte za chvíli, už se to stát nemusí. Pracujeme na tom.


Vážená redakce a vážený šéfredaktore!
 
S radostí zjišťuji, že na českém webu přibyl nový herní server. Neváhal jsem a tuto skutečnost jsem okamžitě oslavil sepsáním článku, který vám zasílám v příloze. Můžete ho otisknout (a nemusíte, pokud se vám nebude líbit), nečiním si žádné nároky ani autorské ani finanční.Pokud ho otisknete, asi ho budete muset poupravit - nevím, jaké formátování by vám vyhovovalo a nejsem ani profi sazeč a tak dále.
 
Vím, že články na téma "Taktika v Q3A" na webu existují, ale ještě jsem nečetl žádný v češtině a počet packalů na internetové aréně neklesá.
 
Mám pár připomínek:
1. můžete zprovoznit Q3A server? Máme jich tu v USA dost, ale rád bych si zahrál proti čechům. Pokud ne, víte o nějakém?
2. později, zatím jsem vyčerpal všechny připomínky :-)
 
Přeji vám mnoho úspěchů!!!
 
FS, Tulsa, OK

Děkujeme za článek - velmi se nám líbil a hned jsme ho (s mírnými redakčními úpravami) zařadili do rubriky Návody. Q3A server zatím zprovoznit nemůžeme, ale do budoucna o tom pouvažujeme. Zdravíme krajany v zemi, kde zítra již znamená předevčírem :-).


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |