První sezóna Intel Call of Duty 2 ligy dohrána

Tak tak, první sezóna největší online soutěže v počítačových hrách v České republice je oficiálně  ukončena. Všechny zápasy Intel Call of Duty 2 ligy byly úspěšně odehrány a všichni vítězové si po zásluze užívají vytouženého úspěchu. A že jich je. Soutěž, kterou pořádá herní portál Gamepark.cz, se totiž těší velké oblibě, což dokazuje i na sto nově vzniklých týmů, kteří se po zahájení prvního ročníku soutěže promptně přihlásili.

Celkem tak bylo do první sezóny schváleno na 128 týmů z celkových 183 přihlášených, což čítá přibližně 784 hráčů. Účastníci mezi sebou odehráli na 357 zápasů, přičemž celková doba hraní všech hráčů byla přibližně 250 tisíc minut.

Hlavním sponzorem soutěže byla (a stále je) společnost Intel, která rovněž věnovala ceny pro tři nejlepší klany první ligy. Vítězný tým - eSuba.Steelseries – si tak odnesl nejnovější dvou jádrové procesory Intel Core 2 Duo E6600. Zatímco tým na druhém místě - nEophyte.SteelSeries - získal „pouze“ dvou jádrové procesory Intel Core 2 Duo E6300. Třetí pozici udržel klan cZklan, který vyhrál základní desky Intel DP965LTCK Lemont. Klany ze všech lig si rovněž rozdělily volné hrací hodiny v síti heren Battlezone. Ceny pro druhou, třetí a čtvrtou ligu pak věnoval server Gamepark.cz.

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |
PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, starší konzole chybí

PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, …

Šéf SIE potvrdil, co se v posledních týdnech šuškalo. PS5 bude kompatibilní jen s hrami pro PS4, starší konzole jsou mimo hru.

18.  9.  2020 | | 11 N/A