První sezóna Intel Call of Duty 2 ligy dohrána

Tak tak, první sezóna největší online soutěže v počítačových hrách v České republice je oficiálně  ukončena. Všechny zápasy Intel Call of Duty 2 ligy byly úspěšně odehrány a všichni vítězové si po zásluze užívají vytouženého úspěchu. A že jich je. Soutěž, kterou pořádá herní portál Gamepark.cz, se totiž těší velké oblibě, což dokazuje i na sto nově vzniklých týmů, kteří se po zahájení prvního ročníku soutěže promptně přihlásili.

Celkem tak bylo do první sezóny schváleno na 128 týmů z celkových 183 přihlášených, což čítá přibližně 784 hráčů. Účastníci mezi sebou odehráli na 357 zápasů, přičemž celková doba hraní všech hráčů byla přibližně 250 tisíc minut.

Hlavním sponzorem soutěže byla (a stále je) společnost Intel, která rovněž věnovala ceny pro tři nejlepší klany první ligy. Vítězný tým - eSuba.Steelseries – si tak odnesl nejnovější dvou jádrové procesory Intel Core 2 Duo E6600. Zatímco tým na druhém místě - nEophyte.SteelSeries - získal „pouze“ dvou jádrové procesory Intel Core 2 Duo E6300. Třetí pozici udržel klan cZklan, který vyhrál základní desky Intel DP965LTCK Lemont. Klany ze všech lig si rovněž rozdělily volné hrací hodiny v síti heren Battlezone. Ceny pro druhou, třetí a čtvrtou ligu pak věnoval server Gamepark.cz.

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A