První ukázka kampaně nového Call of Duty. PS4 alfa multiplayeru začíná v pátek

Mezi exkluzivitami a oznamováním nových informací o PS5 se na včerejší prezentaci Sony ukázalo i několik multiplatformních her. Activision přišel s naleštěným trailerem nového Call of Duty.

Nový tým složený z agentů CIA se dostává na severní pobřeží Turecka pod rouškou noci. Jsou tady kvůli informacím zdroje, který tvrdí, že se na letišti Trabzon nachází člověk, který hraje klíčovou roli v právě probíhajícím únosu a snaží se utéct ze země. Samozřejmě v tom nesmí chybět ani špion Perseus, který po dlouhé době zase začíná být aktivní. Vaše jednotka má za úkol dostat se k tomuto cíli a získat tak informace potřebné k zastavení útoku na svobodný svět. 

Souhrn novinek: PlayStation 5 má něco jako Game Pass, ale také dražší hry

Souhrn novinek: PlayStation 5 má něco jako Game Pass, ale také dražší hry

Takhle by se dal popsat začátek první mise kampaně, která bude součástí Call of Duty Black Ops - Cold War. Na rozdíl od zbytku hry má kampaň na svědomí studio Raven Software. Podíváme se do 80. let minulého století, kdy byla studená válka v plném proudu a hrozba v podobě termonukleárních útoků neutichala.

Kromě naleštěného traileru máme ale i další novinky. Na PlayStationu 5 bude Cold War využívat ray-tracing a singleplayerová část by měla běžet ve 4k se 120 FPS. Podpora HDR také nechybí.

Zatímco oficiální datum vydání je 13. listopadu, exkluzivně na PlayStationu 4 si budete moci vyzkoušet multiplayer už o víkendu. Alfa test začíná zítra od 19:00 a poběží až do neděle.

Zdroj: PS.Blog

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A