PS Plus hry na měsíc březen odhaleny, budete bojovat s bájnými kolosy

Příští měsíc to bude nabité!

Tento měsíc tu máme pro majitele konzole Playstation 4 hned dvě akcí nabité hry. Jaké?

Shadow of the Colossus

Legendy vypráví o starověké říši, kde se monstra jménem Kolosové potulují po majestátní krajině. Tato stvoření, vázaná k zemi, drží klíč k mystické síle oživení - síle, kterou musíte získat. Shadow of the Colossus je úchvatná cesta starými zeměmi, ve které vyhledáváte gigantická zvířata. Vyzbrojeni pouze mečem a lukem s šípy, prozkoumejte otevřený svět a objevte každého Kolosa, který je sám o sobě výzvou a hádankou.

Sonic Forces

Nyní nám šel do kin nový Sonic a jak jinak oslavit Sonicův návrat, než rozdávat hry?
V Sonic Forces zlý Dr. Eggman dobyl většinu světa pomocí mocného a záhadného nového darebáka jménem Infinite. Nyní musíte Sonicovi pomoci postavit armádu, aby získal zpět svět, který bojuje proti chaosu a zničení. Porazte nepřátele superrychlým stylem jako chlupáč Sonic, katapultujte se kolem nebezpečných platforem jako Classic Sonic a vytvořte si svou vlastní postavu vybavenou řadou výkonných pomůcek.Oba tituly budou k dispozici ke stažení od úterý 3. března do pondělí 6. dubna.

Diskuze (2) Další článek: Darksiders Genesis: nová perspektiva, stará hratelnost | Recenze

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu

Aktuality

17:11 | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 
15:51 | Na víkend od 16. do 19. prosince se chystá druhý betatest pro Street Fighter 6. Na zkoušku bude 8 bojovníků, nechybí online zápasy ani crossplay. 
15:20 | Remake spin-offu série Yakuza, který původně vyšel pouze v Japonsku, představuje akci a rozdílné bojové styly. Like a Dragon: Ishin vyjde 21. února příštího roku na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series S|X. 
30. listopadu | Páteční vydání tahovky Marvel's Midnight Suns připomíná launch trailer. S partou superhrdinů se pokusíme překazit plány démonické Lilith na PC a aktuální generaci konzolí. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách