PS Plus zdarma s japonskou mafií a pořádnou FPS akcí

Ukazuje se, že spekulace nelhaly. Na PS4 bude zdarma Yakuza Kiwami a Bulletstorm.
PS Plus zdarma s japonskou mafií a pořádnou FPS akcí

Nové hry zdarma pro předplatitele PS Plus potěší milovníky zběsilé střelby, japonské akce a na PS3 také hráče, kteří si rádi posedí s partičkou a dobře se baví. Line-up pro listopadové hry zdarma táhne Yakuza Kiwami, ve které nahlédnete pod pokličku organizovaného zločinu v Japonsku. Předělávka původní Yakuzy vás díky vylepšené grafice a rozlišení 4K určitě pohltí. Pokud radši neustále míříte, střílíte a likvidujete jednoho nepřítele za druhým, určitě vás potěší Bulletstorm: Full Clip Edition. V ní najdete hru Bulletstorm i všechny její přídavky. 

Jako vždy nepřijde zkrátka ani PS Vita a PS3. Těšit se můžete na party zábavu v podobě Jackbox Party Packu 2 a sbírko retro stylizovaných hříček Arkedo Series. Na Handheldu PS Vita si potom v Cross-buy s PS4 můžete pořídit indie námořnické dobrodružství Burly Man At Sea a řidičské šílenství Roundabout.

Jak jste spokojeni s listopadovým výběrem?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |