PS3 má být náhradou za PC

Podle zástupců společnosti Sony nebude PS3 pouze obyčejná konzole, ale díky svým schopnostem bude mít mnohem blíže k počítači. Sony navíc prý chystá různá rozšíření, která ještě zvětší rozsah možností konzole.

  

Sám ředitel společnosti Sony, Ken Kutaragi, tvrdí, že vysoká cena PS3 je zejména kvůli tomu, že se nejedná o klasickou herní konzoli, ale zároveň i multimediální centrum domácnosti. Nejdražší prý na celé konzoli bude právě pevný disk, protože cenu všech ostatních součástek může Sony postupně tlačit k zemi. Chystají se dokonce nabídnout jakou příslušenství i vypalovačku Blu-Ray disků, tedy jakmile to bude tržně únosné. Uvidíme, zda Sony veškeré své sliby splní a PS3 se stane plnohodnotnou náhradou PC, zejména pak pro hráče her. Má k tomu ty nejlepší předpoklady.

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce