PS3 nebude jen Cell

Společnost Sony vydala dohromady se společností Nvidia prohlášení o spolupráci. Již nějakou dobu prý dělají na dvou propojených projektech - nové generaci grafických karet GeForce (pro PC) a systému integrace čipu Cell (pro PS3). Dále sdělují, že se jejich vývoj nezaměřuje pouze na grafické procesory, ale i na vytvoření vhodných nástrojů pro práci s tímto výkonem.

Nové karty GeForce by měly být vyráběny v továrnách Sony v Nagasaki. Pokud to ale bude taková bomba, je možné spekulovat o potřebnosti procesoru Cell pro PS3. Však již příští rok bychom měli vědět více.

Zdroj: Worth Playing


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |7 N/A
Martin Nahodil
Konzole