PS3 zlevní až přijde 'správný' čas

Zlevňování konzolí je mezi hráči vděčným tématem. Každý by svého oblíbence totiž pokud možno pořídil za co nejmenší peníz a ušetřenou sumu raději utratil za hry. Málokdy však po zlevnění té či oné platformy volají vývojářská studia a vydavatelské společnosti. Určitě ne v takové míře, jako u zatím posledního Playstationu, jenž si od vypuštění na trh drží stále stejnou cenu.

V posledních týdnech se však na internetu začínalo objevovat čím dál tím více zvěstí o blížícím se zlevnění této mašinky, jejichž pravdivost však prověří až čas. Ředitel evropské pobočky Sony Computer Entertainment, Andrew House, totiž všem budoucím zájemcům o třetí Playstation vzkázal, že se zlevnění dočkají teprve až v Sony usoudí, že přišel ten správný čas.

Lehce nekonkrétní prohlášení tak znovu potvrdilo snahu japonského giganta o co nejdelší udržení stávající ceny konzole, která teprve relativně nedávno začala vydělávat a případné zlevnění by ji vrátilo zpět do červených čísel. To ostatně potvrdil i House, když uvedl, že je potřeba hledět rovněž na profitabilitu. Nezbývá než doufat, že 'ten správný čas' přijde nejpozději okolo letošních Vánoc.

Zdroj: 1UP

Související články
  1. Zatratí Activision konzole Sony?

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |