PS5 trofeje budou mít smysl. Odemknou avatary a další ozdoby profilu

Že by se Sony konečně poučilo ze své minulosti.

Sbírání trofejí je pro mnohé populární kratochvílí, docela dlouho ale kromě dobrého pocitu z odvedené práce nepřispělo sbírání víceméně ničím. To by se s příchodem PS5 mělo změnit. Zatímco na PS4 jste si mohli v případě získání platinové trofeje obstarat exkluzivní témata na pozadí či avatary do vašeho profilu, na PS5 bude lov mnohem smysluplnější. 

Jak vypadá uživatelské rozhraní PS5? Podívejte se na oficiální představení

Jak vypadá uživatelské rozhraní PS5? Podívejte se na oficiální představení

Různé dárečky a bonusy bychom totiž měli dostávat mnohem pravidelněji a za více trofejí. Z nedávné prezentaci uživatelského rozhraní například bylo vidět, že za zlatou trofej Wreckognised dostanete profilového avatara, za bronzovou trofej Rookie pak banner do profilu. 

PS5-trophies-UI-2-600x291.pngPS5-trophies-UI-600x299.png

Je samozřejmě prozatím nejasné, kolik her podobné odměny opravdu bude podporovat a zda se budou týkat i něčeho jiného, než jen frajeřinek do vašeho profilu. Rozhodně jde ale o příjemný krok správným směrem pro všechny lovce trofejí, které budou nyní dávat mnohem větší smysl.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |7 N/A
Martin Nahodil
Konzole