PSP 2 s 3G a OLED dotykovým displejem

Podle Nikkei (pro ty, co umí japonsky) má být v PSP 2 zabudovaná konektivita přes 3G a dotykový OLED display. Připojení přes 3G má sloužit k hraní online a stahování různého obsahu (hry, filmy), ovšem zavolat si nepůjde (teoreticky přes voip služby jako to je Skype u současného PSP). V Japonsku má službu poskytovat NTT DoCoMo, což je tamější největší poskytovatel mobilních služeb. Kromě 3G nemá chybět ani klasický WLAN.

Dotekový OLED displej koresponduje se zmínkami Kaze Hiraie o dotykovém ovládání u nové generace handheldu, ovšem jde proti informacím o inovátorském dotykovém panelu na spodu zařízení – že by mělo PSP 2 dotykové plochy se zdá velmi nepravděpodobné. O obraz pro vysoce kvalitní displej, jenž má být prý větší než u PSP, se bude starat zcela nový procesor. Nové PSP 2 by mělo být ohlášeno na tiskové konferenci 27. ledna.

Zdroj: Adriasang

 Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |