PSP čeká sleva a rozšiřování

Na včerejší konferenci v Tokiu, o níž jsme vás podrobně informovali, ohlásila společnost Sony i plány pro svůj handheld PSP na následující rok. Mimo jiné se jedná o levnější základní model a nová rozšíření.

Od konce března by se totiž měl v obchodech vyskytnout pouze samotný handheld bez příslušenství za 5 990,- Kč, který u nás bude alespoň ze začátku k dispozici pouze v černé barvě. Je však možné, že Sony doveze z Japonska i přístroje barvy bílé, které se pro tamní trh chystají. Pro PSP se navíc chystají další update firmware, které by měly přinést možnost přehrávání flashových aplikací a využívání služby RSS.

Sony hodlá letos představit ještě dvojici nového příslušenství - kameru a GPS přijímač. Můžete tak PSP využít nejen jako GPS, ale v plánu je dokonce i virtuální golf, který vás bude po každém odpalu odkazovat na místo, kam ve hře míček dopadl. Ke všem těmto vylepšením by se měly přidat ještě hry pro původní PS, které bude možno za peníze stáhnout na memory kartu PSP a hrát je, údajně ve vyšší kvalitě. Uvidíme, kam dál ještě PSP zamíří.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A