PSP nabádá k sebevraždě

Zakazují se hry, zakazují se reklamy na ně. Ale že by se zakazovaly samotné konzole, potažmo jejich reklamy? To tu ještě nebylo... Prvním „průkopníkem“ je v tomto ohledu Sony se svým PSP.

Na vlakovém nádraží v Manchesteru poutal billboard všechny kolemjdoucí sloganem „rozběhni se a skoč“. Sony tímto měla namysli, aby se hráči rozběhli ze skutečného světa a skočili do toho virtuálního. Podle britských úřadů ale tento nápis neodpovídá bezpečnostním předpisům a mohl by přivést několik lidí i k úrazu. A tak byla reklama zakázána a posléze odstraněna.

Martin Demiger komentuje: Opravdu je někdo tak hloupý, že by skočil? Jistě, dokáži si představit malé děti, jak si to budou chtít vyzkoušet... Ale na druhou stranu by děti, které už umějí číst, měly mít dostatek rozumu. A pokud nemají, neměli by je rodiče pouštět do ulic samotné.

Zdroj: Inquirer


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A