PSP2 bez podpory 3D

S blížícím se odhalením handheldu 3DS bylo očekáváno i představení či alespoň poodhalení konkurenčního stroje PSP2 z dílen Sony. Nestalo se tak, místo toho bylo podpořeno původní PSP a demonstrovány jeho nadcházející tituly. Ovšem že se na následníkovi pokračuje je jisté a se správnými otázkami novinářů se postupně poodhalují jeho další detaily.

Nyní se zástupci Sony vyjádřili k tématu 3D na přenosných konzolích, přičemž o optimistická slova zrovna nešlo. Podle nich má integrace třetího rozměru bez využití brýlí na přenosných zařízeních značné omezení a postrádá přesnost, z těchto důvodu tudíž technologii u PSP2 neplánují. Bude zajímavé sledovat, jak si nová generace PSP povede v nadcházejícím souboji s velikánem 3DS a co do bitvy přinese za výzbroj.

Zdroj: VG247

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce