PSPgo v obchodech s lákavými akcemi

Společnost Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) oznámila, že na pulty prodejen dnes 1. října dorazilo nové PSPgo s doporučenou cenou 6 490,- Kč. PSPgo je s novým výsuvným obrazovkovým panelem a zmenšeným šasi v kapesní velikosti. UMD mechanika sice chybí, ale přístroj nabízí 16 GB vnitřní paměti pro stahování a ukládání her, videa, hudby či fotografií.

“minis” – dostupné pouze v obchodě PlayStation Store
S PSPGo tu budou nově i „minis”, nové kategorie malých poutavých hříček, které nabízejí snadný přístup do světa PSP. Kategorie "minis", vytvářená vývojáři z celého světa, zahrnuje širokou škálu titulů. "Minis" jsou dostupné výhradně v obchodě PlayStation Store a budou mít velikostní limit 100 MB, což zajistí jejich rychlé a snadné stahování. Cena byla stanovena na úroveň dvou set korun za titul.

White_Open+A.jpg

V rámci příchodu PSPgo společnost SCEE také oznamuje dvě velké propagační akce k uvedení na trh:

*ZDARMA! Gran Turismo®
Po dobu pouhých deseti dnů bude společnost poskytovat kopii PSP Gran Turismo® Edition s každým novým PSPgo – zcela zdarma*! Zaregistrujte své nové PSPgo na PlayStation®Network a postupujte podle jednoduchých pokynů. Ale pozor, tato nabídka platí pouze od 1. do 10. října 2009! Pro více informací o všech podmínkách navštivte cz.playstation.com/pspgogtoffer

Open+A.jpg

* ZDARMA! PSPgo Rewards
Vlastníte PSP-1000, 2000 nebo 3000 a UMD disk? Uvažujete o koupi PSPgo?  Pak vám společnost SCEE nabízí možnost výběru tří her zdarma ze seznamu šestnácti hvězdných titulů, včetně Killzone™: Liberation, SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3, WipEout® Pure, echochrome™ Buzz!™: Brain Bender, LocoRoco™ a Patapon™.  Tituly mohou být různé v závislosti na regionu a aplikaci věkových omezení. Na cz.playstation.com/pspgorewards, kde naleznete více podrobností a plné znění podmínek.

V redakci Doupěte už PSPgo máme, takže se můžete v nejbližší době těšit na velký test.

Zdroj: TZ 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A