Psychologický horor Infliction si zahrajeme koncem roku

Protože hororů není nikdy dost.

Letošní rok byl z pohledu hororového žánru zatím relativně odlehčený, takže vítáme každý nový přírůstek. Caustic Reality ve spolupráci Blowfish Studios nás ale v závěrečném čtvrtletí letošního roku uvrhnou do rodinných patálií na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch. Vyjde vás na necelých 18 euro. 

Jak je poslední dobou populární, budete se toulat obrovským sídlem, které uchovává temné tajemství. Kdysi šťastná rodina tu trpěla nemyslitelné hrůzy a hráč musí postupným spojováním historie a událostí zjistit, co vše se v domě událo a co stojí za tím, že v tomto místě straší. 

"Chtěl jsem vytvořit horor, který bude založen na reálných problémech lidí, kteří se pak s atmosférou dokážou ztotožnit a více ji prožívat," nechal se slyšet Clinton McCleary, zakladatel studia. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce