Psychonauts - humor bez hranic

Možná už jste si dříve četli o připravované hře Psychonauts, kterou vymýšlí legendární Tim Shafer. Ano je to právě tento člověk, který stál za úžasnými úlety jako Grim Fandago a Day of the Tentacle (starší si možná na tuto hru velmi dobře pamatují). Nyní se blíží dokončení akčněji laděných Psychonauts a určitě se můžeme těšit na zvláštní humor, který je všem jeho hrám vlastní. Můžete si vše na vlastní kůži vyzkoušet ve skoro půlgigovém demu, které však za tu zábavu stojí. Hra je chystána jak pro PC, tak pro PS2 a Xbox.

Download (demo, 460 MB): Doupě

Zdroj: Gamershell

Váš názor Další článek: Nové hry na obzoru: Harry Potter a Jagged Alliance

Témata článku: , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
17:07 | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru