PUBG letí střemhlav k zemi, ztratilo 80% hráčů

Boj o trůn nejúspěšnějšího battle royale je zřejmě rozhodnutý. PUBG totiž přichází o své hráče zatímco Fortnite se stále náramným způsobem daří.
PUBG letí střemhlav k zemi, ztratilo 80% hráčů

Jeden v největších průkopníků žánru battle royale pomalu ale jistě upadá v zapomnění. Player Unknown´s Battlegroudns ztrácí své hráče a absolutně se tak vytratil z konkurenčního boje s Fortnite, které si naopak neustále získává větší a větší pozornost. To ostatně potvrdil i obrovský zájem celého světa o to, co se vlastně stalo, když černá díra vcucla celý svět Fortnite.

PUBG se stále prodává dobře, zisky Fortnite naopak nadále klesají

PUBG se stále prodává dobře, zisky Fortnite naopak nadále klesají

PUBG se ještě před vydáním finální verze stalo jednou z nejúspěšnějších her a zdálo se, že má nakročeno k dlouhým rokům dominance na trhu. Jenže co čert nechtěl, Epic Games vyrukovalo s pestrobarevnou střílečkou Fortnite a jak už to vypadá, většina fanoušků žánru si nakonec vybírá právě ji. Hráčů PUBG totiž od ledna minulého roku ubylo neuvěřitelných 82%. Z více než milionu a půl aktivních hráčů je tak současných ani ne tři sta tisíc, a to i navzdory tomu, že hra se mezi tím rozšířila i na PlayStation 4 a Xbox One. Hrajete ještě PUBG, nebo dáváte přednost jinému battle royale?