PUBG slibuje přidat do hry dvě nové mapy a přepracovaný Miramar

Battle royale hit rozhodně nehodlá usínat na vavřínech.

PlayerUnknown's Battlegrounds už jsou tu s námi dlouho a za tu dobu jsme se dočkali celé řady novinek, aktualizací a vylepšení. Krafton nyní oznámil i další nadcházející novinky, na které se můžeme těšit v nadcházejících měsících a příštím roce. 

Jako první se v červnu dočkáme grafického přepracování a vylepšení pouštní mapy Miramar, aby držela krok se současnými modernějšími mapami. Samozřejmostí budou nové textury, lepší osvětlení a topografie. 

Na cestě jsou ale i dvě zbrusu nové mapy. Obě budou o rozměrech 8x8. První nese kódové označení Tiger a dorazí ještě ve třetím čtvrtletí letošního roku. Tato mapa přinese s sebou také možnost padlým hráčům vrátit se zpět na bojiště. V příštím roce se pak objeví mapa Kiki a nabídne velmi pestrou škálu lokací, od podzemních laboratoří až po masivní věžáky i podvodní komplexy. Ve světě PUBG se tedy ještě rozhodně máme na co těšit. 

Diskuze (1) Další článek: Vývojáři si už mohou hrát s Unreal Enginem 5. Slibuje dechberoucí grafiku

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,



Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Recenze českého počítače Āsome Studio PRO MiniPC R7. Pro hraní i práci v kompaktním těle

Recenze českého počítače Āsome Studio PRO MiniPC R7. Pro hraní i práci v kompaktním těle

**Počítač zaujme kompaktními rozměry **O grafický i procesorový výkon se postará osmijádrový Ryzen 7 **Nová česká značka překvapí cenou i kvalitou

Jan Pánek
Testy
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách