Půjde EA před soud?

Společnost Electronic Arts, největší distributor her na světě, má nyní problém: hrozí jí, že na ni její vlastní zaměstnanci podají žalobu u soudu. Proč? Důvodem jsou nezaplacené přesčasy. Zaměstnanci již najali jistou kalifornskou advokátní kancelář, která nyní shromažďuje podklady pro žalobu.

Celý spor je nyní veden jménem designéra Jamie Kirschenbauma a prozatím není možné, aby se k němu přidali další zaměstnanci; nicméně jakmile spor pokročí do další fáze to již možné bude a očekává se, že v tom okamžiku se k němu připojí celá řada nezaplacených pracovníků.

Zdroj: EuroGamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce