Quake 4: Detaily o příběhu a nový přírůstek do galerie!

O tom, že oficiální představení Quake 4 je plánováno na jubilejní desátý QuakeCon, jsme vás již informovali. K této přívětivé zprávě však nyní přibylo hned několik dalších; především se jedná o bližší informace o příběhu a také jeden nový obrázek, který rozšířil naši nepříliš bohatou galerii.

Dějová linka by měla tematicky i časově navázat tam, kde skončil druhý díl. Jak si jistě vzpomínáte, tehdy lidskou rasu napadli kybernetičtí bojovníci známí jako Stroggové. Jejich likvidace však nebyla tak snadná, jak se zprvu zdálo a ve "čtyřce" se dokonce opět pokusí zaútočit na Zemi. Nejlepší obranou je ale útok, a tak se nevydáte na Zemi (i když je pravděpodobné, že zavítáte i sem), ale přímo na domovskou planetu Stroggů. V kůži Matthewa Kana, velitele elitní Rhino jednotky, bude vaším úkolem zlikvidovat vše živé i neživá na této planetě a zároveň zabránit všem hrozbám z řad Stroggů. K tomu vám napomůže nejen vaše silná jednotka, jíž budete navíc moci poroučet, ale i nespočet vozidel a hlavně bohatý zbraňový arzenál.

Datum vydání Quake 4 je plánováno již na tento podzim pro PC, o něco později i pro Xbox 2. Doufejme jen, že se tak skutečně stane a dočkáme se již v tomto termínu a ne s několika ročním zpožděním, jako tomu bylo v případě Doom 3 - tedy hry, kterou měl rovněž na svědomí slavný tým id Software.

Zdroj: GameSpot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

10.  1.  2021 | |35 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play