Quake 4: Detaily o příběhu a nový přírůstek do galerie!

O tom, že oficiální představení Quake 4 je plánováno na jubilejní desátý QuakeCon, jsme vás již informovali. K této přívětivé zprávě však nyní přibylo hned několik dalších; především se jedná o bližší informace o příběhu a také jeden nový obrázek, který rozšířil naši nepříliš bohatou galerii.

Dějová linka by měla tematicky i časově navázat tam, kde skončil druhý díl. Jak si jistě vzpomínáte, tehdy lidskou rasu napadli kybernetičtí bojovníci známí jako Stroggové. Jejich likvidace však nebyla tak snadná, jak se zprvu zdálo a ve "čtyřce" se dokonce opět pokusí zaútočit na Zemi. Nejlepší obranou je ale útok, a tak se nevydáte na Zemi (i když je pravděpodobné, že zavítáte i sem), ale přímo na domovskou planetu Stroggů. V kůži Matthewa Kana, velitele elitní Rhino jednotky, bude vaším úkolem zlikvidovat vše živé i neživá na této planetě a zároveň zabránit všem hrozbám z řad Stroggů. K tomu vám napomůže nejen vaše silná jednotka, jíž budete navíc moci poroučet, ale i nespočet vozidel a hlavně bohatý zbraňový arzenál.

Datum vydání Quake 4 je plánováno již na tento podzim pro PC, o něco později i pro Xbox 2. Doufejme jen, že se tak skutečně stane a dočkáme se již v tomto termínu a ne s několika ročním zpožděním, jako tomu bylo v případě Doom 3 - tedy hry, kterou měl rovněž na svědomí slavný tým id Software.

Zdroj: GameSpot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 dokáže grafiku brutálně nakopnout

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 doká…

Nebyl by to další měsíc bez další grafické modifikace do GTA 5. A tentokrát jde o pořádného cvalíka.

26.  7.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sam nemá penis

Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sa…

Můžeme mu začít říkat „bezkulčák"

28.  7.  2020 | | 4 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A