Rail Simulator - duchovní nástupce Train Simulatoru

Společnost Kuju Entertainment, která má na svědomí úspěšný Train Simulator, uzavřela smlouvu s Electronic Arts a pracují na novém (stejně zaměřeném) projektu Rail Simulator. Rail Simulator, jenž by měl být dokončen někdy v průběhu roku 2006, nabídne hráčům stát se strojvůdcem parních, dieselových či moderních elektrických vlaků.

V nich se projedete po opravdových, realisticky zpracovaných tratích, které byly vymodelovány podle svých vzorů v Anglii a v Německu. Na své si přijdou jak hráči zaměření spíše na historické lokomotivy, tak ti, co obdivují rychlost moderních vlakových souprav. Hra poběží na novém enginu, který by měl dát fanouškům a tvůrcům modů ještě větší volnost v editaci, než tomu bylo u Train Simulatoru.


Jediným důkazem o "existenci" hry je prozatím tento wallpaper (1024x768), který zároveň demonstruje herní engine.

Zdroj: Worthplaying


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |