Rail Simulator - duchovní nástupce Train Simulatoru

Společnost Kuju Entertainment, která má na svědomí úspěšný Train Simulator, uzavřela smlouvu s Electronic Arts a pracují na novém (stejně zaměřeném) projektu Rail Simulator. Rail Simulator, jenž by měl být dokončen někdy v průběhu roku 2006, nabídne hráčům stát se strojvůdcem parních, dieselových či moderních elektrických vlaků.

V nich se projedete po opravdových, realisticky zpracovaných tratích, které byly vymodelovány podle svých vzorů v Anglii a v Německu. Na své si přijdou jak hráči zaměření spíše na historické lokomotivy, tak ti, co obdivují rychlost moderních vlakových souprav. Hra poběží na novém enginu, který by měl dát fanouškům a tvůrcům modů ještě větší volnost v editaci, než tomu bylo u Train Simulatoru.


Jediným důkazem o "existenci" hry je prozatím tento wallpaper (1024x768), který zároveň demonstruje herní engine.

Zdroj: Worthplaying


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole