Ranní diskuse konečně o Left 4 Dead

Pokud se nepletu, nějakou tu chvíli nazpět jsem sliboval, že se mrknu na zoubek hororové akci Left 4 Dead. A o víkendu se tak konečně i stalo. Ačkoliv se dá sehnat podstatně levněji, v obchodě ze mě za hru vypáčili necelých pět stovek, a přesto toho nelituji.

Ano, stejně jako Modern Warfare, i Left 4 Dead je koridorovka až to bolí ... ale ta atmosféra! Call of Duty může jen tiše závidět. Opravdu. Hra mě navíc chytila takovým způsobem, že jsme s kamarádem kooperativně stáhli kampaň během jediné noci, abychom se následně dlouhé hodiny oddávali Survival módu (nevím proč, ale Versus mód mi přijde pěkně debilní).

Tenhle titul zkrátka disponuje něčím, co vás přiková k obrazovce a nenechá vás to odejít, dokud nezabijete alespoň miliardu zombíků. Nebo nenasbírát většinu achievementů. Další zajímavá věc. Zatímco achievementy mě nikdy nezajímaly a jejich sbírání mi bylo naprosto ukradené, v Left 4 Dead ne.

S každým dalším získaným jsem měl radost, jako kdyby se mi podařilo složit státnice, a cíleně jsem hrál tak, abych odemčel ty, které mi chyběly. Nádhera. A proto, jediné, co můžu hře vytknout, je absence jakékoliv dějové linky. Vím, že na příběh vývojáři nesázeli, ale kdyby jednotlivé herní akty pospojovali, a to by nebylo zase tak náročné, hra by, alespoň pro mě, získala úplně nový rozměr.

Diskuze (3) Další článek: Preview: Brink – břinkání řetězů

Témata článku: , , , , , , ,Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

** Na světě je první případ záchrany satelitními službami Applu ** Na Aljašce se ztratil muž na sněžném skútru ** Díky satelitní komunikaci byl nalezen živý a zdravý

Martin Chroust
SatelitiPhone
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách