Ranní diskuse o adaptaci Uncharted

Brý ráno, čtenáři. Nový týden nám začíná s charakteristicky zataženým podnebím, díky bohu, které bude doufejme následovat stejně zajímavá novinková smršť, jaká se objevila v uplynulých sedmi dnech. A i když se to vztahuje ještě k minulému týdnu, nemůžu si pomoct a musím na povrch znovu vytáhnout údajně chystanou filmovou předělávku parádní akční adventury Uncharted.

Pravda, hrál jsem ji v redakci sotva pár minut, ale bohatě mi to stačilo na to, abych po ní začal toužit a zvažovat nákup třetího Playstationu. A pokud se v Hollywoodu najde alespoň trochu schopný tým, jsem si jistý, že stejně dobře by mohla dopadnout i adaptace. Uncharted totiž přeci jen víc připomíná interkativní film, než hru v klasickém slova smyslu.

Jediné, čeho se krom mizerného scénáře obávám, tak zůstává obsazení, protože mi do role Nathana Draka nikdo z hollywoodských herců nesedí. Jsem upřímně zvědavý, kdo by případně roli dostal. A stejně intenzivně doufám, že se to již brzy dozvím.

Související články
  1. Ranní diskuse o HD Serious Samovi
  2. Ranní diskuse o filmovém Hitmanovi
  3. Ranní diskuse o dalším Duke Nukovi
  4. Ranní diskuse o neschopnosti Microsoftu

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole