Ranní diskuse o Cataclysm

Tvůrčí studio Blizzard Entertainment mám rád. Moc rád. Jsou to totiž herní vývojáři, kteří když odloží vydání nějaké své hry, tak je to skutečně proto, že je potřeba ještě něco doladit. Nicméně, i můj obdiv k nim má jisté meze, které se jim podařilo v poslední době překročit.

Že před druhým Starcraftem dali tamější zaměstnanci přednost World of Warcraft ještě pochopit dokážu. Jejich účast v soutěži o to, kdo oznámí více her, však už nikoliv. Pokud totiž nedávno ohlášená hra Cataclysm není s již dříve představeným MMO jedno a to samé, mají u mě Blizzardi pořádný vroubek.

Upřímně se obávám, že velký počet her, na nichž aktuálně pracují, negativně ovlivní projekty, jež se nacházejí před dokončením. A vůbec bych se nedivil, kdyby zase odložili Starcraft 2, prostě proto, že nestíhají. Fakt, že na letošní léto slíbená open beta ještě neopustila harddisky vývojářů (a ani se o ní nic neví) mluví za vše.

Související články
  1. Ranní diskuse o vydavatelském plánu EA
  2. Ranní diskuse o legalizaci warezu
  3. Ranní diskuse o Blizzardím zklamání
  4. Ranní diskuse o adaptaci Uncharted
  5. Ranní diskuse o HD Serious Samovi

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole