Ranní diskuse o datadiscích pro Sims

Ještě před tím, než se na trh dostal třetí díl populárních The Sims bylo nad slunce jasné, že pro ně mají v EA připravenou celou řadu rozšíření, na něž jsme zvyklý už od starších sourozenců. Ale stejně jako u nich, i u The Sims 3 se s největší pravděpodobností nedočkáme ničeho zajímavého (pouze tipuji).

Do dnešních dní totiž nejsem s to pochopit, co hráče nutí utrácet bůh ví kolik stovek za add-ony, které do hry přidají třeba jen pár kousků oblečení, nábytku, nebo nové mazlíčky. Vůbec, celý fenomén Sims je pro mě jedna velká záhada, jejíhož rozluštění se pravděpodobně nikdy nedočkám.

Zatímco já od hry, za niž jsem ochotný utratit nějaký ten peníz, očekávám nejen zajímavé zpracování, ale především kvalitní příběh a pořádnou atmosféru, která mě u ní dokáže udržet až do samotného konce, zastáncům Sims nejspíš stačí dělat stále to samé dokola, a koukat co na to jejich svěřenci.

Tím si samozřejmě nechci fanoušky série dobírat. Jak se říká, proti gustu žádný dišputát. Pro mě jsou ale The Sims jen neatraktivní hříčkou, jež nemá po pár hodinách co nabídnout (úúú, nabídli mým Simíkům novou práci a konečně jim můžu koupit plazmovou televizi; bů hů, to je toho). Alespoň já u ní nikdy déle nevydržel.

Související články
  1. Ranní diskuse o pohybovém AvP
  2. Ranní diskuse o příšerném horku
  3. Ranní diskuse o předělávce Twilight
  4. Ranní diskuse o neustálých odkladech
  5. Ranní diskuse o mobilní zábavě

Nejnovější komentáře