Ranní diskuse o L4D vs. CS:S

Pravda, Left 4 Dead jsem sice zběžně otestoval, ale nikdy jsem se do jeho hraní nepustil na plné koule. První bližší setkání se zombíky všech tvarů a barev jsem tak absolvoval teprve až prostřednictvím takového malého L4D módu v Counter-Strike: Source, abych zjistil, že je to po čertech zábavné.

Již brzy mám proto v plánu donést si domů vlastní kopii Left 4 Dead a vypravit se skrze zamořený svět k vytoužené záchraně. A i když většina recenzí nešetřila chválou, tak trochu se L4D bojím. Pravda, krom singleplayeru nabízí ještě haldu módů, ale strach ze stereotypu mi zrovna u téhle hry spouští všechny alarmy.

Na druhou stranu necelých pět stovek, za něž je v dnešní době titul možné pořídit, není žádná příšerná suma, a tak nezbývá než doufat, že se koupě vyplatí, a že bude multiplayer dostatečně zábavný a kvalitní na to, aby mě u hry udržel.

Diskuze (4) Další článek: Vydání Darksiders se odkládá

Témata článku: , ,DJI Mini 3: Nová okřídlená čivava do kabelky. Nemá pokročilé funkce jako Pro, ale je mnohem levnější

DJI Mini 3: Nová okřídlená čivava do kabelky. Nemá pokročilé funkce jako Pro, ale je mnohem levnější

** DJI na jaře představilo Mini 3 Pro s autopilotem ** Na konec roku si nechalo jeho ořezanou verzi ** Chybí 4K@60fps a právě autopilot, ale cena začíná na 439 eurech

Jakub Čížek
DJIDrony
Stačí promluvit a telefon pozná, co vás sužuje. Rozbíhá se studie, která bude sbírat první vzorky hlasů

Stačí promluvit a telefon pozná, co vás sužuje. Rozbíhá se studie, která bude sbírat první vzorky hlasů

** Podle hlasu se pozná mnoho zdravotních symptomů ** Brzy s jejich nahráváním pomohou smartphone ** A podle nahrávky váš zdravotní stav vyhodnotí umělá inteligence

Martin Chroust
StudieUmělá inteligenceSmartphony
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

18:10 | Na PlayStationu 5 si můžete zdarma vyzkoušet demo akční adventury Forspoken od tvůrců Final Fantasy XV. Hra pak 24. ledna vyjde vedle PS5 i na PC. 
15:36 | Začátkem příštího roku vyjde pokračování prvoválečné příběhovky Valiant Hearts. Tentokrát si ho zahrajeme jen na mobilech v rámci předplatného služby Netflix. 
13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách