Ranní diskuse o LEGO: Rock Band

Původně jsem se sice chtěl v dnešní Ranní diskusi znovu vrátit k vynikajícímu Assassin's Creed: Lineage, ale do cesty se mi připletla hra, která si zaslouží neméně pozornosti. I když z úplně jiných důvodů.

Včera jsem čistou náhodou zhlédnul video z LEGO: Rock Band a musím říct, že jsem tak trochu v rozpacích. Upřímně, čekal jsem, že internet již dávno zahltí tisíce stížností a remcání hráčů, ale zatím jsem nic nezazanmenal. Což je vskutku zvláštní.

LEGO: Rock Band je totiž na chlup stejnou hrou jako původní Rock Band, jen s pozměněnou vizáží a ochuzeným setlistem. A přesto hráčům nevadí, že za to budou vývojáři požadovat plnou cestu.

Ale stačí, aby si tvůrci dovolili začít dělat na pokračování Left 4 Dead dřív, než vydají nějaké rozšíření pro původní díl, nebo aby začali pracovat na DLC pro hru, která ještě není na trhu, a už je oheň na střeše. Jak říkám, moc to nechápu.

Váš názor Další článek: L4D2 demo vychází dle plánu

Témata článku: , , , , , , ,24 GB dat za 1400 Kč? Takovou nabídku umí vymyslet jen operátoři v Česku...
Jan Láska
Předražené službyPředplacené kartyT-Mobile
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Reportáž z Las Vegas a prapůvodní sestavy Týdne Živě a Týdne mobilně
Filip KůželJan SedlákJakub ČížekJan Láska
Týden mobilněAmazonTýden Živě

Aktuality

17:19 | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách