Ranní diskuse o LEGO: Rock Band

Původně jsem se sice chtěl v dnešní Ranní diskusi znovu vrátit k vynikajícímu Assassin's Creed: Lineage, ale do cesty se mi připletla hra, která si zaslouží neméně pozornosti. I když z úplně jiných důvodů.

Včera jsem čistou náhodou zhlédnul video z LEGO: Rock Band a musím říct, že jsem tak trochu v rozpacích. Upřímně, čekal jsem, že internet již dávno zahltí tisíce stížností a remcání hráčů, ale zatím jsem nic nezazanmenal. Což je vskutku zvláštní.

LEGO: Rock Band je totiž na chlup stejnou hrou jako původní Rock Band, jen s pozměněnou vizáží a ochuzeným setlistem. A přesto hráčům nevadí, že za to budou vývojáři požadovat plnou cestu.

Ale stačí, aby si tvůrci dovolili začít dělat na pokračování Left 4 Dead dřív, než vydají nějaké rozšíření pro původní díl, nebo aby začali pracovat na DLC pro hru, která ještě není na trhu, a už je oheň na střeše. Jak říkám, moc to nechápu.

Související články
  1. Ranní diskuse konečně o Left 4 Dead
  2. Ranní diskuse o nové naději
  3. Ranní diskuse o L4D vs. CS:S
  4. Ranní diskuse o Epic Mickey

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |