Ranní diskuse o nové hře od Visceral

Původně jsem dnešní Ranní diskusi chtěl zasvětit hlubokomyslnému rozjímaní nad tím, o čem, že to sakra ten nový herní Jack Rozparovač bude, ale to mi zhatily ještě včera zveřejněné informace, jež tak nějak celou náplň hry osvětlují. Pokud jsou pravdivé, samozřejmě. Na druhou stranu, zvěsti, které pronikly na veřejnost jsou natolik střelené, že můžu tuhle rubriku vyplnit příjemnou WTF momentkou.

Ve Visceral totiž plánují z Jacka udělat nepochopeného mučedníka, jenž pod přestrojením za masového vraha brání krátkozraké obyvatele Londýna před spáry démonů, upírů a další nadpřirozené havěti. Místo, aby se tak ze hry stala "podle-skutečných-událostí-záležitost", dají vývojáři přednost výmyslu, pro nějž si z populární městské "legendy" vypůjčí pouze hlavní reálie (Jacka a Londýn).

Nicméně, nechápejte mě špatně, tím titul v žádném případě neodsuzuji. Naopak, především díky tomuto kroku se celý projekt s největší pravděpodobností stane zábavnou akční jízdou, kvůli níž alespoň nebudou do EA volat rodiče s tím, že jejich ratolesti ve svých pokojích plánují, jak zavraždit polovinu děvek v britské metropoli.

Přesto mi ale záměr studia přijde, i na současné poměry, docela střelený a zůstávám tedy ve vztahu k nové Rozparovačově adaptaci přinejmenším skeptický. Na druhou stranu, to jsem byl, i když tamější programátoři poprvé představili "novátorské" pojetí Danteho Božské komedie, a jak se mi ta hra teď zamlouvá.

Váš názor Další článek: TGS dojmy: Final Fantasy XIII – drama, epika a cool transformace

Témata článku: , , , ,Přes WhatsApp si brzy napíšete i sami sobě. Chystá se i režim pro propojení více mobilních zařízení

Přes WhatsApp si brzy napíšete i sami sobě. Chystá se i režim pro propojení více mobilních zařízení

** Do WhatsApp se hrnou další novinky, nejprve začnou u bety ** Nově si budete moci napsat zprávu sami sobě ** V režimu Companion propojíte až čtyři mobilní zařízení

Martin Chroust
BetaWhatsAppMobilní aplikace
Recenze hry Need for Speed Unbound. Městské závody v graffiti stylu

Recenze hry Need for Speed Unbound. Městské závody v graffiti stylu

Vydavatelství EA se nás již po pětadvacáté pokouší oslnit zbrusu novým přídavkem do série známých městských závodu, a to pod titulem Need for Speed Unbound, tentokrát pod taktovkou Crirterionu.

Michal Polok
Need for Speed UnboundPS5Recenze
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

** Aplikace NewProfilePic se na Androidu stala hitem ** Můžete si v ní vytvořit profesionálně vypadající profilovky ** Pozor ale na agresivní cenovou politiku za Pro verzi

Martin Chroust
FotografieUmělá inteligenceMobilní aplikace

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách