Ranní diskuse o nové hře od Visceral

Původně jsem dnešní Ranní diskusi chtěl zasvětit hlubokomyslnému rozjímaní nad tím, o čem, že to sakra ten nový herní Jack Rozparovač bude, ale to mi zhatily ještě včera zveřejněné informace, jež tak nějak celou náplň hry osvětlují. Pokud jsou pravdivé, samozřejmě. Na druhou stranu, zvěsti, které pronikly na veřejnost jsou natolik střelené, že můžu tuhle rubriku vyplnit příjemnou WTF momentkou.

Ve Visceral totiž plánují z Jacka udělat nepochopeného mučedníka, jenž pod přestrojením za masového vraha brání krátkozraké obyvatele Londýna před spáry démonů, upírů a další nadpřirozené havěti. Místo, aby se tak ze hry stala "podle-skutečných-událostí-záležitost", dají vývojáři přednost výmyslu, pro nějž si z populární městské "legendy" vypůjčí pouze hlavní reálie (Jacka a Londýn).

Nicméně, nechápejte mě špatně, tím titul v žádném případě neodsuzuji. Naopak, především díky tomuto kroku se celý projekt s největší pravděpodobností stane zábavnou akční jízdou, kvůli níž alespoň nebudou do EA volat rodiče s tím, že jejich ratolesti ve svých pokojích plánují, jak zavraždit polovinu děvek v britské metropoli.

Přesto mi ale záměr studia přijde, i na současné poměry, docela střelený a zůstávám tedy ve vztahu k nové Rozparovačově adaptaci přinejmenším skeptický. Na druhou stranu, to jsem byl, i když tamější programátoři poprvé představili "novátorské" pojetí Danteho Božské komedie, a jak se mi ta hra teď zamlouvá.

Související články
  1. Ranní diskuse o hodnocení NFS
  2. Ranní diskuse o Windows 7
  3. Ranní diskuse o demu Brütal Legend
  4. Ranní diskuse o strategii Nintenda
  5. Ranní diskuse o další slevě X360
  6. Ranní diskuse o problémech MMO Aion

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A