Ranní diskuse o nové hře od Visceral

Původně jsem dnešní Ranní diskusi chtěl zasvětit hlubokomyslnému rozjímaní nad tím, o čem, že to sakra ten nový herní Jack Rozparovač bude, ale to mi zhatily ještě včera zveřejněné informace, jež tak nějak celou náplň hry osvětlují. Pokud jsou pravdivé, samozřejmě. Na druhou stranu, zvěsti, které pronikly na veřejnost jsou natolik střelené, že můžu tuhle rubriku vyplnit příjemnou WTF momentkou.

Ve Visceral totiž plánují z Jacka udělat nepochopeného mučedníka, jenž pod přestrojením za masového vraha brání krátkozraké obyvatele Londýna před spáry démonů, upírů a další nadpřirozené havěti. Místo, aby se tak ze hry stala "podle-skutečných-událostí-záležitost", dají vývojáři přednost výmyslu, pro nějž si z populární městské "legendy" vypůjčí pouze hlavní reálie (Jacka a Londýn).

Nicméně, nechápejte mě špatně, tím titul v žádném případě neodsuzuji. Naopak, především díky tomuto kroku se celý projekt s největší pravděpodobností stane zábavnou akční jízdou, kvůli níž alespoň nebudou do EA volat rodiče s tím, že jejich ratolesti ve svých pokojích plánují, jak zavraždit polovinu děvek v britské metropoli.

Přesto mi ale záměr studia přijde, i na současné poměry, docela střelený a zůstávám tedy ve vztahu k nové Rozparovačově adaptaci přinejmenším skeptický. Na druhou stranu, to jsem byl, i když tamější programátoři poprvé představili "novátorské" pojetí Danteho Božské komedie, a jak se mi ta hra teď zamlouvá.

Související články
  1. Ranní diskuse o hodnocení NFS
  2. Ranní diskuse o Windows 7
  3. Ranní diskuse o demu Brütal Legend
  4. Ranní diskuse o strategii Nintenda
  5. Ranní diskuse o další slevě X360
  6. Ranní diskuse o problémech MMO Aion

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole