Ranní diskuse o pokračování AC

Ačkoliv s tím dost možná mnozí nebudou souhlasit, já jsem přesvědčený, že s každým dalším vypuštěným videem vypadá Assassin's Creed 2 lépe a lépe. Už první díl si mě získal na svou stranu, a nedělá mi problémy hru spustit třeba jen na pár minut, abych se proběhl po střechách Jeruzaléma.

A ani v nejmenším mi nevadí stereotyp, jenž se po určitém počtu splněných úkolů nutně musí dostavit. Ubisoftu se totiž do hry podařilo vetkat nejen vynikající hratelnost a skvělý příběh, ale rovněž jakési kouzlo, které mnohým jiným titulům chybí. A to stejné si slibuji i od pokračivání.

Dosud publikované trailery tomu ostatně nasvědčují. Ezio je sympaťák až na půdu a nové prostředí, zbraně a bojové techniky, dávají tušit, že u hraní druhého Assassin's Creed 2 se snad nudit nebudeme. Jediné, co mi tak dělá vrásky na čele je  strach z toho, že se onen "stereotyp" tentokrát dostaví hned po spuštění hry.

Upřímně se totiž bojím, že druhý díl téhle akční adventury bude na chlup stejný jako originální titul, jen v novém prostředí a s několika novými zbraněmi. Což by byla veliká škoda.

Váš názor Další článek: Recenze: Operation Flashpoint: Dragon Rising – armáda pro masy

Témata článku: , , , , ,Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách