Ranní diskuse o problémech MMO Aion

Pokud sledujete dění ve světě online zábavy, jistě víte, že hráči, kteří se rozhodli pro předobjednání MMO Aion: The Tower of Eternity, dostali od vývojářů malé poděkování v podobě dřívějšího přístupu do hry. Jenže na 400 tisíc nadšenců nečekal rozmanitý svět a desítky questů, nýbrž hodiny nepříjemného čekání.

Herní servery totiž nápor hráčů nevydržely, a fanoušci tak museli čekat v dlouhých frontách. Rekord drží mladík, jenž si na vytoužený vstup do hry musel počkat úctyhodných sedm hodin. Otázkou proto je, co bylo vlastně problémem, a zda-li se už tvůrci se vším zdárně vypořádali.

Ostrý start Aion totiž proběhne za pár dnů, přičemž se očekává, že počet zájemců naroste ještě o několik desítek, či stovek tisíc. A komu by se chtělo na hru čekat několik hodin? Ať si je jak chce dobrá.

Váš názor Další článek: Dojmy: Football Manager 2010 – vše vypadá jinak

Témata článku: , , , ,Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

** Na světě je první případ záchrany satelitními službami Applu ** Na Aljašce se ztratil muž na sněžném skútru ** Díky satelitní komunikaci byl nalezen živý a zdravý

Martin Chroust
SatelitiPhone
Nejošklivější telefony všech dob aneb když dáte designérům volnou ruku, skončí to fiaskem

Nejošklivější telefony všech dob aneb když dáte designérům volnou ruku, skončí to fiaskem

** Obludky, příšerky, monstra a paskvily mobilního světa ** Když dáte designérům volnou ruku, vrátí se to jako bumerang ** Zavzpomínejte s námi na nejošklivější telefony všech dob

Martin ChroustFilip Kůžel
TelefonyHistorieKuriozita
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách