Ranní diskuse o prodejnosti PS3 Slim

Vedení Sony si musí mnout ruce. I přes nepěkný vzhled se totiž Slim verze třetího Playstationu prodává více než dobře, o čemž mimo jiné svědčí i oficiální čísla z Velké Británie, kde si během prvního týdne v prodeji tuto mašinku pořídilo na 40 tisíc zájemců.

Navzdory zlevnění a vynikajícímu startu se však dá očekávat, že prodejnost PS3 bude v následujících měsících pomalu klesat, při nejlepším stagnovat, a proto bychom se měli těšit na letošní Vánoce, na které si pánové ze Sony chystají řadu zajímavých bundlů, jež by krom áčkových titulů teoreticky mohly obsahovat i nějaký ten kousek "přídavného" hardwaru.

Osobně konečně vážně uvažuji o koupi třetího Playstationu (normální verze, samozřejmě), avšak rozhodně mám v plánu počkat až na konec roku a zjistit, čím japonský gigant prodejnost svého přístroje ozdobí. Taková kompilace obou dílů Uncharted by byla velice, velice příjemná.

Diskuze (13) Další článek: iPhone recenze: Modern Combat Sandstorm - válečná vřava

Témata článku: , , , , , , , , , ,Tohle není videohra, ale skutečný závod NASCAR. Řidič ohobloval mantinel a předjel pět soupeřů
Karel Javůrek
Závodní
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Recenze hry Choo-Choo Charles. Hororovka o pavoučím vlaku, která neumí pořádně postrašit

Recenze hry Choo-Choo Charles. Hororovka o pavoučím vlaku, která neumí pořádně postrašit

Charles přinesl neokoukané téma a zajímavý gameplay v otevřeném světě. Na druhou stranu, se ale nedá zbavit pocitu, že hra postrádá hloubku, pocit strachu nebo dokonce samotného Charlese.

Matouš Sychra
HororRecenzePC

Aktuality

18:10 | Na PlayStationu 5 si můžete zdarma vyzkoušet demo akční adventury Forspoken od tvůrců Final Fantasy XV. Hra pak 24. ledna vyjde vedle PS5 i na PC. 
15:36 | Začátkem příštího roku vyjde pokračování prvoválečné příběhovky Valiant Hearts. Tentokrát si ho zahrajeme jen na mobilech v rámci předplatného služby Netflix. 
13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách