Ranní diskuse o 'P.S.' a Dante's Inferno

Dobré ráno, čtenáři. Po pár týdnech nás opustilo předčasně se objevivší letní počasí a alespoň Brno se zahalilo do neproniknutelné krusty mraků. Konečně. Funkci životadárného slunce tak zase projednou převzal náš šéfredaktor, který v redakci září jasněji než halogenové zářivky a svou božskou aurou prosvětluje tyto potemnělé dny, jež svádějí k nižšímu pracovnímu nasazení.

Ne, dělám si srandu. Náš šéf sice září, ale to proto, že mu v krvi ze včerejšího večera stále ještě kolují alespoň dvě promile alkoholu. A nižší pracovní nasazení? U nás? Nikdy. Celé dny poctivě trávíme s gamepady (joysticky, klávesnicemi, wiimoty a hlodavci) v rukou a ve vašem zájmu podrobujeme své maličkosti tvrdému hernímu životu, jenž pouze zřídkakdy nabízí plnou satisfakci za nepříjemná zranění.

Nejinak tomu samozřejmě bude i dnes, takže přeji příjemný den strávený ve společnosti vašeho oblíbeného Doupěte.

P.S.: Chm, člověk by nevěřil, jak je "P.S." příjemná zkratka. Skoro se až stydím, že ji používám tak málo. Myslím, že bych to měl napravit.
P.P.S.: Konečně k tomu, proč jsem s těmito dodatky začínal. Dante's Inferno si svoji premiéru odbude rovněž na handheldu od Sony, což beru tak trochu jako podpásovku. Nehledě na to, že jsem fanouškem PSP a vím, že jsou pro něj vývojáři schopní vytvořit kvalitní, slušně vypadající tituly, jsem přesvědčen, že chudák Dante na to doplatí. Tahle verze hry totiž podle mě zdaleka nedosáhne takové kvality jako její větší bráškové, což se negativně podepíše na prodejních výsledcích. A to ani nezmiňuji, že bude titul na PSP vypadat jako chudý, hladový  a čas od času postižený příbuzný.

Související články
  1. Ranní diskuse o herní závislosti
  2. Ranní diskuse o náboženství ve hrách
  3. Ranní diskuse o odsouzených pirátech
  4. Ranní diskuse o užitečnosti špatných her
  5. Ranní diskuse o novém Batmanovi

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A