Ranní diskuse o Sony a UMD

Extra volno se u mě v posledních měsících vždy nese ve znamení dohánění spánkového deficitu, a dnešek není žádnou výjimkou. Především proto se Ranní diskuse změnila v Polední diskusi. Ať už je ale kolik chce hodin, poskytnutý prostor bych tentokrát rád věnoval společnosti Sony, které se o víkendu podařilo naštvat řadu fanoušků handheldu PSP.

Zástupci zmíněné firmy totiž vypustili do světa zprávu, že od začátku chtěli udělat PSP bez UMD mechaniky. A nehledě na to, zda-li měli v plánu podporovat tato média i do budoucna, jejich majitelé se aktuálně cítí podvedeni. A nutno podotknout, že po právu. Sám jsem vlastníkem řady her na 'dosluhujících' médiích, a pořád třeba nevím, jak to bude s přechodem na novou verzi PSP.

Představitelé japonského giganta totiž stále nejsou schopni říct, zda-li bude možné již zakoupené hry zdarma stáhnout, a nebo máme prostě smůlu, a budeme je muset hrát na starém PSP. Případně se s nimi rozloučit bez možnosti náhrady. Ať už to ale dopadne jakkoliv, negativních bodů, které si Sony tímto krokem nahnala, se jen tak nezbaví. A nezachrání to ani vyvíjené pohybové ovládání, jež (je mi to líto, ale je to tak) vedle Natalu vypadá tak trochu tuctově.

Související články
  1. Ranní diskuse o Cataclysm
  2. Ranní diskuse o vydavatelském plánu EA
  3. Ranní diskuse o legalizaci warezu
  4. Ranní diskuse o Blizzardím zklamání
  5. Ranní diskuse o adaptaci Uncharted

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

13.  12.  2017 | | 19 N/A
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na skvělé nové pařby

Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na s…

Vánoce jsou za rohem a náš seriál speciálů je u konce. Pro majitele herní konzole Xbox One tady máme několik letošních tipů na dárek.

včera | | 5 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

6.  12.  2017 | | 21 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

dnes |
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Herní agenda: pochmurný listopad plný božích her

Herní agenda: pochmurný listopad plný …

Konec roku se blíží a hráčská komunita se stále těší z nových AAA titulů. Ne v každém případě to ale vyjde a v minulém měsíci jsme zaznamenali pár průšvihů, které se dostaly i mimo herní svět. Nebudeme ale listopad brát tak negativně. Přece jenom se v něm objevilo pár světlých chvil, které byste rozhodně neměli minout.

2.  12.  2017 |
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A