Ranní diskuse o zhoubném vlivu

vytisknout velikost písma
Ranní diskuse o zhoubném vlivu

Ještě ve čtvrtek tu byla zima, ale přes noc najednou přišlo léto. Jasně, příroda zase drobně přeskočila jaro, ale to už je prostě osud. Vtipnější je ale pozorovat vliv těchto přírodních jevů na osazenstvo naší redakce.

V průběhu víkendu se začaly objevovat nové výmluvy, proč že daný článek není včas na svém místě. Nejednalo se o klasické nesmysly typu zlomený gamepad, naražená myš, nebo dokonce namožená klávesnice a volant. Podivné redakční existence objevily venkovní slunce a rozhodly se jej okusit. Není potřeba do podrobností popisovat všechny nepříjemnosti spojené s nemožností vypnutí environmentálních efektů, přepáleného HDR, špatně nastavené gamy. Oči přivyklé přítmí počítačového doupěte dostaly od slunečních paprsků přímý zásah a nejinak je na tom i kůže.

Ostatní se vám svými šílenými nápady jistě rádi pochlubí, za sebe mohu říci, že kombinace horolezecké stěny, vyjížďky na kole, večerní kríglistiky, a to vše doplňované tréninkem prstů v Guitar Hero, je dokonale smrtící. Ale přitom tak lákavá, že i ty nejslibnější tituly zůstaly ležet pěkně na stole. Až nedělní probuzení, a snaha dostat aspoň nějakou část těla z postele bez bolesti, daly pocítit, že ani pravidelná posilovna nestačí zahladit stopy sedavého zaměstnání. Ministerstvo pro hráčský rozvoj varuje: Hraní více než čtyřiadvacet hodin denně škodí zdraví.

Související články
  1. Ranní diskuse o remaku Silent Hillu
  2. Ranní diskuse o aprílu a negacích
  3. Ranní diskuse o životě v redakci Poupě.cz
  4. Ranní diskuse o inteligenci Terminátora
  5. Ranní diskuse o slíbených hrách

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 2 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |