Ranní diskuse o zhoubném vlivu

Ještě ve čtvrtek tu byla zima, ale přes noc najednou přišlo léto. Jasně, příroda zase drobně přeskočila jaro, ale to už je prostě osud. Vtipnější je ale pozorovat vliv těchto přírodních jevů na osazenstvo naší redakce.

V průběhu víkendu se začaly objevovat nové výmluvy, proč že daný článek není včas na svém místě. Nejednalo se o klasické nesmysly typu zlomený gamepad, naražená myš, nebo dokonce namožená klávesnice a volant. Podivné redakční existence objevily venkovní slunce a rozhodly se jej okusit. Není potřeba do podrobností popisovat všechny nepříjemnosti spojené s nemožností vypnutí environmentálních efektů, přepáleného HDR, špatně nastavené gamy. Oči přivyklé přítmí počítačového doupěte dostaly od slunečních paprsků přímý zásah a nejinak je na tom i kůže.

Ostatní se vám svými šílenými nápady jistě rádi pochlubí, za sebe mohu říci, že kombinace horolezecké stěny, vyjížďky na kole, večerní kríglistiky, a to vše doplňované tréninkem prstů v Guitar Hero, je dokonale smrtící. Ale přitom tak lákavá, že i ty nejslibnější tituly zůstaly ležet pěkně na stole. Až nedělní probuzení, a snaha dostat aspoň nějakou část těla z postele bez bolesti, daly pocítit, že ani pravidelná posilovna nestačí zahladit stopy sedavého zaměstnání. Ministerstvo pro hráčský rozvoj varuje: Hraní více než čtyřiadvacet hodin denně škodí zdraví.

Související články
  1. Ranní diskuse o remaku Silent Hillu
  2. Ranní diskuse o aprílu a negacích
  3. Ranní diskuse o životě v redakci Poupě.cz
  4. Ranní diskuse o inteligenci Terminátora
  5. Ranní diskuse o slíbených hrách

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním městem ve Forza Motorsport 7 (galerie)

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním…

Forza Motorsport 7 je na světě a stejně tak jako v předchozích dílech, i nyní máme možnost zajezdit si skrze historické centrum Prahy. Pokochejte se s námi.

13.  10.  2017 | | 13 N/A
Žánr Battle Royale bere trh útokem, podívejte se na nejlepší hry

Žánr Battle Royale bere trh útokem, po…

Battle Royale sice není žádný nově objevený žánr, ale až nyní ukazuje svůj pravý potenciál. Nejenže prodejní čísla obrovsky narůstají, ale počet hráčů přesahuje i takové stálice, jako je Counter-Strike Global Offensive nebo Dota 2.

11.  10.  2017 | | 4 N/A
Unikly slevové akce Steamu, Halloween a Černý pátek vám vysají peněženku

Unikly slevové akce Steamu, Halloween …

Již tradičně předčasně unikají informace o připravovaných slevových tornádech na Steamu, které začnou už během následujících dní.

21.  10.  2017 | | 3 N/A
Hrajeme si s vláčky: Mashinky jsou zábava, i když ještě nejsou dodělané

Hrajeme si s vláčky: Mashinky jsou záb…

Nová hra vám umožní stavět tratě a posílat po nich mašinky. Budete budovat a vydělávat. Herní model je zábavný a grafika líbivá. Hra má ještě dost nedostatků a není divu, zatím se totiž jedná o vývojovou verzi dostupnou v rámci předběžného přístupu. I přesto už ale poskytne docela dost zábavy.

20.  10.  2017 | | 16 N/A
Světové recenze Middle-earth: Shadow of War mluví o hitu

Světové recenze Middle-earth: Shadow o…

Pokračování výletu do Mordoru je tu a můžeme-li věřit zahraničním kritikům, jde o důstojného nástupce.

10.  10.  2017 | | 2 N/A
Middle-earth: Shadow of War - naplňte svůj osud (recenze)

Middle-earth: Shadow of War - naplňte …

Talion se vrací, aby dobyl Středozem a navždy zbavil svět zla. Povede se mu to tentokrát?

17.  10.  2017 | | 4 N/A
South Park: The Fractured But Whole – sprostí hrdinové v akci (recenze)

South Park: The Fractured But Whole – …

Důvodem, proč lidé milují South Park, je už samotný fakt, že si v dnešní době nebojí dělat srandu z černochů a nacistických krav. A v tomhle ohledu naštěstí nezklame ani nová hra.

19.  10.  2017 | | 2 N/A
Vychází ELEX od tvůrců Gothicu za doprovodu startovního traileru

Vychází ELEX od tvůrců Gothicu za dopr…

Duchovní nástupce Gothicu měl dlouhou cestu, sci-fi RPG ELEX ale míří do obchodů a doprovází jej startovní trailer. Kupujete?

17.  10.  2017 | | 4 N/A