Rapala - Úlovek z rukou Gameline

Tisková zpráva společnosti Gameline nám poskytuje informace o jejich nejčerstvějším úlovku - simulátoru rybaření Rapala Pro Fishing. I když zima končí a milovníci této poklidné zábavy vyrážejí do přírody, přeci jen se možná najdou tací, kteří tuto hru ocení. Blíže jž vlastní oznámení:

Pohodlně se usaďte ke svým mašinkám a můžete začít připevňovat návnadu na Vaši udici. Začíná totiž největší rybolov všech dob, který pro Vás připravila Rapala. K dispozici máte přes 750 druhů návnad, a to by v tom byl čert, aby se nějaká ta prapodivná potvůrka nechytila. Večeře může být tedy velmi chutná a zajímavá, stejně tak jako rybičky, které si sami ulovíte.

Za vybavení, se kterým budete mít možnost lovit, by se nemusel stydět ani několikaletý profesionál v oboru rybaření. Díky výběru místa rybaření se nemusíte obávat, že půjde o obyčejný rybníček nebo nezajímavé prostředí. Lovit můžete i v prostředí drsné Amazonky nebo Dunajské delty. Prostředí kolem Vás uchvátí stejně jako zvířata a zvuky v okolí. V tomto dosti nebezpečném prostředí si můžete ulovit téměř reálné štiky, candáty, lososy, sumce, pstruhy a mnoho dalších. Rybaří se ve 12 oblastech a rybaření probíhá ve světových vodách a celkové rozloze přes 500 000 akrů. Rybolovu se nemusíte bát, protože se k Vám  dostanou rady od profesionálů.

Podle novinářů nebylo nikdy předtím dosaženo tak kvalitního zpracování, jako Vám nabízí tyto hra.
Nahazujme tedy ...

Zbývá jen podotknout, že hra se vyskytuje ve verzích pro PC, Xbox, PS2 a GBA

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: Microsoft si věří, do Vánoc chce prodat 3 miliony Xbox 2

Témata článku: , ,