Ratchet & Clank: Rift Apart v novém videu ukazuje průzkum planet a světů

Nejnovější dobrodružství naší dvojice rozhodně nebude komorní výpravou.

Nové patálie Ratcheta a Clanka budou první opravdovou next-gen hrou pro PS5 a vývojáři to rozhodně hodlají ukázat ve více směrech. Jedním z nejlákavější je samozřejmě velký výkon konzole a s tím spojené možnosti nebývalých rozměrů. 

Hra tak nabídne pestré a různorodé světy, mezi kterými navíc budeme moci přeskakovat bez jakýchkoliv načítacích obrazovek a čekání. To je možné díky nové technologii konzole a rychlému SSD, jak ostatně bylo možné vidět takřka ve všech trailerech ze hry. V nejnovějším se zaměříme právě na planety a jejich průzkum.

Nejnovější dobrodružství naší dvojice vyjde 11. června letošního roku exkluzivně pro PS5.

Váš názor Další článek: Hráči fotí omlazenou galaxii Mass Effectu, legenda stále vypadá k světu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách